[MOC] Co można zrobic z 6741?

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
L77
Posty: 22
Rejestracja: 2009-09-06, 15:41
Lokalizacja: kuj-pom

[MOC] Co można zrobic z 6741?

#1 Post autor: L77 »

Jako, że moje zasoby kloców bardziej się kurczą niż rozrastają, wpadłem na multi-genialny pomysł. Biorę jeden mały zestaw i buduję tylko z tego co mam przed sobą. Zalety: brak bałaganu, szukania pół dnia jednej potrzebnej części; wady: (bardzo) ograniczone możliwość. Pewnie już kiedyś ktoś wpadł na coś podobnego. Wpadł ktoś?

Można na tej zasadzie organizować mini-konkursy: kupujemy jeden mini-zestaw i do dzieła!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Space in your face!

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#2 Post autor: Szerszen »

Ha, witaj w klubie "minimalistów"... ;-) i obejrzyj prace Jetboy'a - może nie w układzie "co zbudujemy z jednego zestawu", ale za to w układzie "co zbudujemy z małej ilości klocków".
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

L77
Posty: 22
Rejestracja: 2009-09-06, 15:41
Lokalizacja: kuj-pom

#3 Post autor: L77 »

Pewnie żeby być minimalistą na takim poziomie trzeba mieć milion-pięćset-sto-dziewięćset klocków. Trochę na zasadzie: jak nie mam nic to udaję Wielkie Panisko; jak mam już wszystko, to mogę być skromny.
Space in your face!

Jetboy

#4 Post autor: Jetboy »

Bardzo lubie takie zabawy!
Fajnie Ci to wyszło, ale czemu tylko jeden model?

Bardzo fajnie to działało na afolconie. Na integracji każdy dostał jednego minifiga i po jednym małym zestawie racers na stół. Zrobiliśmy sobie taką zabawę, że każdy miał zbudować coś do swojego minifiga używając wszystkich klocków z tego zestawu. Mnóstwo śmiechu i radości! Zdjęcia są u mnie na flickrze.

Szerszeń: *^_^*

Edyta: Link
Ostatnio zmieniony 2012-07-13, 14:07 przez Jetboy, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Piterko
Posty: 533
Rejestracja: 2008-08-23, 09:33
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
brickshelf: piterkotm

 

#5 Post autor: Piterko »

Przypomina mi się 100 zestawów które robiłem mając do dyspozycji tylko części z tego impulsu z betoniarką. Takie maleńkie zestawy bardzo wpływają na wyobraźnię, bardziej niż te wielkie, monumentalne zamki, to tak działa :D

ODPOWIEDZ