[MOC] Garść klocków

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Jetboy

[MOC] Garść klocków

#1 Post autor: Jetboy »

Dziś rano kolega z pracy znalazł kilka klocków które się zapodziały przy wczorajszej zabawie z synem. Przyniósł je więc do pracy, a to co zmontowałem na przerwie obiadowej:

Obrazek
Handfull of Bricks: Cosmic Pig by the_jetboy, on Flickr

Obrazek
Handfull of Bricks: Skylab by the_jetboy, on Flickr

Awatar użytkownika
blizzard
Posty: 820
Rejestracja: 2011-10-04, 15:48
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: blizzard00453005_0000002

 

#2 Post autor: blizzard »

To Ci nie wyszło, widywałem lepsze Twoje prace :)

Jetboy

#3 Post autor: Jetboy »

blizzard pisze:To Ci nie wyszło, widywałem lepsze Twoje prace :)
Tak to bywa, raz lepiej raz gorzej :) Zdaje sobie sprawę, że to kasku nie zrywa, dlatego dwie prace w jednym wątku. Ostatnio mały ruch na forum więc to chyba nie zaszkodzi.

lordofdragonss

#4 Post autor: lordofdragonss »

Ten pierwszy stworek jest świetny, tylko trzeba było go na czterech nogach postawić!

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#5 Post autor: Sariel »

W takich kolorach i z takimi zaokrąglonymi częściami to mogłeś zrobić chomika :P

Awatar użytkownika
bart
Posty: 258
Rejestracja: 2011-07-18, 22:41
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: barpaw

 

#6 Post autor: bart »

Mnie się podoba. Pamiętajcie, że Jetboy budował to w pracy więc chyba nie miał nieograniczonego czasu na zastanawianie się.

Jetboy

#7 Post autor: Jetboy »

bart pisze:Mnie się podoba. Pamiętajcie, że Jetboy budował to w pracy więc chyba nie miał nieograniczonego czasu na zastanawianie się.
Przede wszystkim miałem tylko około 20 klocków do wyboru.

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#8 Post autor: Innos »

Jestem zawiedziony, bo pisałeś, że pracujesz nad czymś większym, i jak zobaczyłem Twój nowy temat z MOCem, to myślałem, że to już, a temat tylko taki przewrotny jest. Ale jak już pokazałeś kolejne maleństwa, to powiem, że z dostępnych Ci klocków wycisnąłeś co się dało, więc jest nieźle. Lordofdragonss: Pierwszy stworek jest dobry tak jak jest - nie potrzebuje drugiej pary nóg, bo ma całkiem konkretne skrzydła!
bart pisze: Jetboy budował to w pracy więc chyba nie miał nieograniczonego czasu na zastanawianie się.
A to już musi sam autor potwierdzić, bo nie w każdym zakładzie pracy jest to takie oczywiste. :P
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

Jetboy

#9 Post autor: Jetboy »

Sariel: Chomik... tak... to mógł być chomik... A moja żona twierdzi że wyszedł moskit.

Innos: Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać przed puszczeniem tych dwóch maluchów. I nie rób sobie zbyt wielkich nadziei. Następna praca jest gabarytowo dużo większa, chociaż klocków używa tylko niewiele więcej.

Zaś na coś co będzie wielkości mniej więcej jednej płyty bazowej klocki dopiero jadą. Poza tym nie wiem jak się sprawdzę w większej skali - być może zupełnie mi nie wyjdzie. Sam jestem ciekaw.
Ostatnio zmieniony 2012-08-21, 20:27 przez Jetboy, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ