[MOC] Tatra 815 6x6 Trial Truck

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#16 Post autor: 3dom »

Blaha pisze:w Krazie XL stoi na sztorc do góry w przednim moście i buja się razem z nim, ale jest cały pod maską. Ciekawe co na to Czcigodni Sędziowie ;> ;)
Na pewno dokładnie to obejrzymy ;)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#17 Post autor: smyk »

Blaha pisze:Bardzo logicznie wytłumaczone :)
Nie no ja się nie czepiam, bo w Krazie XL stoi na sztorc do góry w przednim moście i buja się razem z nim, ale jest cały pod maską. Ciekawe co na to Czcigodni Sędziowie ;> ;)
A co Ty - jasnowidz? Do tej pory miałem w Krazie tak umiejscowiony silnik do skrętu, a dopiero teraz przebudowałem, by również ten do napędu był tak umiejscowiony, by nie trzeba było montować atrapy, bo jest teraz w miejscu oryginału.
GPM '07#2 | '08#2 | '09#5 | '10#3 | '11#4
LTTC '11#6 | '12#2 | '13#3 | '14#3 | '15#3 | '16#2 | '17#4 | '18#4 | '19#11 | '20#7 | '21#9

Awatar użytkownika
Blaha
VIP
Posty: 876
Rejestracja: 2011-08-08, 23:09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
brickshelf: blaha

 

#18 Post autor: Blaha »

tiaa.. wróżę z połamanych starych z16 ;)

Awatar użytkownika
Chrupek
Posty: 834
Rejestracja: 2010-04-13, 09:57
Lokalizacja: Wawa

#19 Post autor: Chrupek »

Chciałem tylko powiedzieć, że na najbliższych zawodach będę PO sędziego, jako, że zostałem wybrany przez zacne sędziowskie grono do pełnienia tej roli. Musze się jakoś przypodobać Maćkowi, który będzie moim superwajzorem na tych zawodach więc spodziewajcie się surowych kar. Dobrze mówię Trzydom?:D

Jak będzie trzeba to nawet się wczołgam pod ciężarówkę żeby znaleźć nieregulaminowe rozwiązania.

PS: przygotowuję już przyrząd do mierzenia sztywności ramy Smyku, więc życząc Ci powodzenia mam na myśli nie tyle dobry wynik, co przede wszystkim dopuszczenie do zawodów:P
Sezon w pełni!

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#20 Post autor: 3dom »

gen_leihy pisze:Musze się jakoś przypodobać Maćkowi, który będzie moim superwajzorem na tych zawodach więc spodziewajcie się surowych kar. Dobrze mówię Trzydom?:D
Dokładnie tak :)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Bocian
Posty: 26
Rejestracja: 2008-11-13, 11:11
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: bocian

 

#21 Post autor: Bocian »

Nie będę ukrywał, że były już ładniejsze tatry na naszym forum.

Aczkolwiek, Twoja ze względu na układ 6x6, a nie oklepany 8x8 podoba mi się najbardziej.
Ponadto zastosowanie szarych klocków ukrywa jej prawdziwą moc, w przeciwieństwie do czerwonych trialówek, które już po wyglądzie zdradzają swój charakter.

Awatar użytkownika
Chrupek
Posty: 834
Rejestracja: 2010-04-13, 09:57
Lokalizacja: Wawa

#22 Post autor: Chrupek »

Bocian pisze:w przeciwieństwie do czerwonych trialówek, które już po wyglądzie zdradzają swój charakter.
bo jak wiadomo, czerwone samochody są najszybsze:)
Sezon w pełni!

Awatar użytkownika
ManiekManiak
Posty: 814
Rejestracja: 2008-09-07, 21:00
Lokalizacja: Ostrołęka
brickshelf: ManiekManiak

 

#23 Post autor: ManiekManiak »

Dzięki Bocian, to auto z założenia nie miało wyglądać tylko jeździć a wyszło chyba nienajgorzej. Musiałbym policzyć czerwone panele, może kolejna będzie w tym kolorze, a co, niech drżą na sam widok :)

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#24 Post autor: 3dom »

ManiekManiak pisze:Musiałbym policzyć czerwone panele, może kolejna będzie w tym kolorze, a co, niech drżą na sam widok :)
Pamiętaj Mańku żeby wtedy wymienić też obudowę boxa na czerwoną :P

Obrazek
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

ODPOWIEDZ