[MOC] Al Jarif

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 536
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#16 Post autor: Toltomeja »

Spokojnie, nie zbliżę się do twojego chlubnego rekordu liczby użytych części. ;)

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#17 Post autor: 3dom »

Toltomeja pisze:Może kiedyś zrobię dla Ciebie zamek z samych techniców? ;)
[URL=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=9764]Był już raz zamek z elementów technic[/URL], ale, z całym szacunkiem dla pracy Kovala, sporo można poprawić - podejmiesz się? ;)
Toltomeja pisze:PS: Ile zajmuje Ci znalezienie danej części na BL? I szukasz według nazwy czy wygrzebujesz z szuflady i sprawdzasz numer?
Od kilku do kilkudziesięciu sekund, zależy jak bardzo wyszukany element i czy korzystam z telefonu czy z kompa ;) A sposoby są różne, po nazwie części lub jej składowej ("with clip", "modified", etc), po zestawie, w którym się pojawia, czasami po kategoriach katalogu.
Ostatnio zmieniony 2012-09-07, 16:15 przez 3dom, łącznie zmieniany 1 raz.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 536
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#18 Post autor: Toltomeja »

3dom pisze:Był już raz zamek z elementów technic, ale, z całym szacunkiem dla pracy Kovala, sporo można poprawić - podejmiesz się? ;)
Ale numer, bardzo ciekawe! Jak popatrzę na moją mizerną technicową walizeczkę, to mam wątpliwości. Ale jakieś maleństwo... Czemu nie? Trzeba tylko zdefiniować co jest technic a co nie.
O, axli mam całe pudełko. Może tego się zaczepię?
Sprowadzasz mnie na dziurawą drogę. Obym nie został tam na zawsze, o ile w ogóle dam się skusić.

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#19 Post autor: Innos »

Toltomeja pisze: Wykorzystałem ten element w najbardziej oczywisty dla mojej castlowo-systemowej duszy, ale dzięki.
Jak już tak bawimy się w wyszukiwanie fajnie wykorzystanych elementów, to mam dwa typy:
1. Muszla z głowy Hadrasa w roli koszyka wiklinowego tudzież wazonu tudzież przerośniętego ślimaka. :D
2. Wbudowana w ścianę brązowa felga - super pomysł.
Toltomeja pisze:Jak popatrzę na moją mizerną technicową walizeczkę, to mam wątpliwości. Ale jakieś maleństwo... Czemu nie? Trzeba tylko zdefiniować co jest technic a co nie.
O, axli mam całe pudełko. Może tego się zaczepię?
Sprowadzasz mnie na dziurawą drogę. Obym nie został tam na zawsze, o ile w ogóle dam się skusić.
Uważaj, nie daj się podpuścić! Chatka z piernika też wyglądała kusząco!
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 536
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#20 Post autor: Toltomeja »

Innos pisze:Uważaj, nie daj się podpuścić! Chatka z piernika też wyglądała kusząco!
Dzięki za wsparcie moralne. Na szczęście od budowania z technica czego innego niż zamki chroni mnie skutecznie to, że mam dokładnie 2 liftarmy dłuższe niż 5. Właśnie, skąd one się wzięły...

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#21 Post autor: 3dom »

Toltomeja pisze:Na szczęście od budowania z technica czego innego niż zamki chroni mnie skutecznie to, że mam dokładnie 2 liftarmy dłuższe niż 5. Właśnie, skąd one się wzięły...
Coz, sporadycznie trafiaja do tych gorszych zestawow :P

PS. Podaj dlugosc i kolor to w 17,45 sekundy wytypuje skad mozesz je miec...
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 536
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#22 Post autor: Toltomeja »

3dom pisze:Coz, sporadycznie trafiaja do tych gorszych zestawow :P
No już bez przesady, mam chyba ze 20 zestawów technic. I te liftarmy chyba właśnie z czysto technicowego zestawu pochodzą.
17,45 sekundy? Jak na liftarma, którego nawet ja znalazłbym bez trudności to długo. Chyba że razem z zadzwonieniem do mnie. Ale i tak szacun za całokształt na całym forum.

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#23 Post autor: tomey »

Uwielbiam prace w arabskich klimatach. Scenkom brakuje faktycznie nieco życia, natomiast sama architektura to bez zarzutu!
37236809 nowe gadu:)

ODPOWIEDZ