9469 Gandalf Arrives

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Aeryn
Posty: 133
Rejestracja: 2011-11-11, 18:57
Lokalizacja: Wielkopolska
brickshelf: Aeryn

 

#16 Post autor: Aeryn »

Witajcie!
Dawno mnie na forum nie było, dawno tu nie zaglądałem. Odwiedziłem forum, aby poszukać recenzji związanych z moim ukochanym LotRem, ale tutaj widzę bieda straszna, jeno wóz Gandalfa. Czyżby zaporowe ceny sprawiły, że forumowicze postanowili na serię tylko popatrzeć?
Ciekawe, czy z hobbitem będzie podobnie. Ze swej strony mogę obiecać, że jeśli coś zakupię, to zrecenzuję. :)
Recenzja wozu czarodzieja napisana jest naprawdę ciekawie, czyta się to fajnie, zdjęcia są ładne, nie ma się do czego przyczepić.
Sam zestaw jak dla mnie wart jest swej ceny, a to oczywiście z tego prostego powodu, że zawiera Gandalfa, którego fanem jestem wielkim. Kupiłem sobie nawet ostatnio legową wersję czarodzieja w postaci breloczka do kluczy, żeby zawsze mieć go przy sobie. ;)
Nowe koniki to krok w dobrą stronę, moim zdaniem to dobrze, że LEGO porzuciło odwieczny model i poszło troszkę do przodu z projektem konia.
Czuję, że zestaw ten zakupię, choćby dla samej przyjemności popatrzenia na niego.
Jak nie wiadomo o co chodzi, to pewnie chodzi o...

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#17 Post autor: 3dom »

Aeryn pisze:Czyżby zaporowe ceny sprawiły, że forumowicze postanowili na serię tylko popatrzeć?
Zaporowe ceny pomniejszone o 50% promocją w Tesco sprawiły, że co najmniej 2 osoby skompletowały całą serię. Zła wiadomość jest taka, że obie te osoby w sumie napisały mniej recenzji niż ja :P
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Hegemon
Posty: 275
Rejestracja: 2011-05-15, 19:47
Lokalizacja: Pyrlandia
brickshelf: Hegemon78
Kontakt:

 

#18 Post autor: Hegemon »

Mam całą serię ale nie mam czasu nawet aby ją poskładać. Kilka najmniejszych złożyłem ale duże czekają na okres świąteczny. Wtedy będę miał czas poskładać wszystkie, ale wątpię abym miał czas na robienie recenzji.
"Wiwat Krwawy Hegemon"

Moja kolekcja LEGO

Awatar użytkownika
szww
Posty: 302
Rejestracja: 2006-09-09, 23:45
Lokalizacja: Warszawa

#19 Post autor: szww »

Aeryn pisze:Czyżby zaporowe ceny sprawiły, że forumowicze postanowili na serię tylko popatrzeć?
Prędzej zaporowy brak czasu :) Zgrredek ostatnio rozczłonkował do sklepiku swojego kuźnię orków a ja mam przeszło już miesiąc na półce dwa inne zestawy, których nie miałem nawet czasu otworzyć.
3dom pisze:Zaporowe ceny pomniejszone o 50% promocją w Tesco sprawiły, że co najmniej 2 osoby skompletowały całą serię.
WOW, które tesco miało władcę??? Bo w tym koło mnie to taka była posucha legowa, że aż przykro patrzeć było :(
Ostatnio zmieniony 2012-11-30, 11:16 przez szww, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#20 Post autor: 3dom »

szww pisze:WOW, które tesco miało władcę??? Bo w tym koło mnie to taka była posucha legowa, że aż przykro patrzeć było :(
Połczyńska, Górczewska :)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#21 Post autor: Innos »

3dom pisze:Zła wiadomość jest taka, że obie te osoby w sumie napisały mniej recenzji niż ja :P
A drugiej idzie to jak krew z nosa. :P Ewentualnie druga wymówka jest taka, że czas wolny idealnie rozbiega się z nielicznymi słonecznymi godzinami tak cennymi przy fotografowaniu w te krótkie dni. ;)
A tak abstrahując od promocji w Tesco (która okazała się bardzo cacy), ceny zaporowe raczej nie są, da się zestawy złapać na sensownym poziomie, śledź Aeryn Amazona, bo już parę dobrych promocji tam było.

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 741
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#22 Post autor: Kirysowaty »

Największym minusem tego zestawu jest fakt, że nie można usadzić obok siebie Gandalfa i Frodo, żeby mogli sobie razem jechać i sobie gadać o wielkim świecie. Wielki minus.

Czerwona żmija opuściła już serię Ninjago, jak widać...
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#23 Post autor: bacon »

A mnie jeszcze wkurza, że aby posadzić Gandalfa jak na zdjęciach to trzeba pelerynę zmasakrować... oczywiście mój stoi na wozie :)

GrublukTheGrim
Posty: 243
Rejestracja: 2011-04-29, 21:22
Lokalizacja: Znikąd

#24 Post autor: GrublukTheGrim »

Kirysowaty pisze:(...) nie można usadzić obok siebie Gandalfa i Frodo (...)
Można, można. Właśnie dlatego Gandalf siedzi tylko na jednym studzie. A jak jedzie sam, przekładamy ten element z dwustudowym i też jest impreza. ;-)
Ostatnio zmieniony 2012-11-30, 20:53 przez GrublukTheGrim, łącznie zmieniany 1 raz.

Cthulhu

#25 Post autor: Cthulhu »

bacon pisze:A mnie jeszcze wkurza, że aby posadzić Gandalfa jak na zdjęciach to trzeba pelerynę zmasakrować... oczywiście mój stoi na wozie :)
Mój własnoręcznie ciągnie wóz, a Frodo jedzie na koniu ;)

Awatar użytkownika
Sirius
VIP
Posty: 368
Rejestracja: 2012-09-09, 11:11
Lokalizacja: Olsztyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#26 Post autor: Sirius »

Skusiłem się na ten zestaw w promocji agito za niecałe 30 zł. Ceny katalogowej na pewno bym nie dał, ale myślę, że za tyle się opłaca. Jako fana książki skusiły mnie przede wszystkim figurki, ale też nowy model konia. Sam wóz natomiast też jest całkiem zgrabny. To co rzuciło mi się w oczy na minus to fakt, że książka wygląda trochę łyso. Te z Harrego Pottera miały ciekawe nadruki, a ta wygląda jakoś tak biednie.

GrublukTheGrim
Posty: 243
Rejestracja: 2011-04-29, 21:22
Lokalizacja: Znikąd

#27 Post autor: GrublukTheGrim »

Sirius pisze: (...) książka wygląda trochę łyso (...)
Bo to jakaś tam zwykła książka.
Natomiast kronika krasnoludów z Morii (9473) ma już naklejki na obie strony, prezentując się tak jak trzeba.

Awatar użytkownika
Sirius
VIP
Posty: 368
Rejestracja: 2012-09-09, 11:11
Lokalizacja: Olsztyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#28 Post autor: Sirius »

W sumie racja. W filmie też z tego co pamiętam, to było po prostu jakaś stara książka bez żadnego rysunku, ale jednak średnio mi się podoba porównując z tamtymi.

ODPOWIEDZ