[MOC] Bandubh - wersja Heroica

Dział przeznaczony na dyskusje i prezentacje gier planszowych, bitewnych (Brikwars etc.), rpg i innych z użyciem produktów LEGO.

Moderatorzy: Szerszen, Mod Team, Szerszen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

[MOC] Bandubh - wersja Heroica

#1 Post autor: Szerszen »

Dwa zestawy Heroica - Fortaan i Waldurk, w jakich posiadanie wszedłem ostatnio niecnie, pozwoliły mi zdobyć odpowiednią ilość elementów, do złożenia planszy do prezentowanego jakiś czas temu elektronicznego MOC'a.

W sumie... wyszło chyba lepiej niż sądziłem.
[URL=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=17651&sid=70daaa8ef54616a11d3fb281c2a9b78e]Zasady są w głównym temacie o Brandubh[/URL] , więc nie będę ich przepisywał... a teraz moc (UWAGA: użyte elementy pochodzą jedynie z zestawów Heroica - dlatego też nie zostały zasłonięte boczne study).

Edit: trochę poniewczasie zauważyłem, że zamieniłem jasne pola z ciemnymi. Nie zmienia to na szczęście faktu, że z synem kilka... naście partii rozegraliśmy, świetnie się bawiąc, ze swojej strony uznać więc mogę "Brandubh - Heroica" za przetestowaną.

Obrazek Obrazek Obrazek

Edit 2: Ponieważ krótka analiza wykazała, że jednak pola startowe mają (sic!!) znaczenie taktyczne (ruch o dwa pola na jasnych dla goblinów i maga), poniżej wersja "koszerna" Brandubh:

Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 2012-09-16, 20:42 przez Szerszen, łącznie zmieniany 7 razy.
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

Awatar użytkownika
Jantin
Posty: 473
Rejestracja: 2006-08-23, 08:37
Lokalizacja: Warszawa

#2 Post autor: Jantin »

Bardzo mnie się podobać. Ork zabijać czarodziej. Cieszyć się z przewidzianych w recenzji nowych zastosowań dla mikrofigów. :D
Poważnie się zastanawiać nad dokupieniem jeszcze czegoś do Fortaana.

Jetboy

#3 Post autor: Jetboy »

Brawo! Fajnie zobaczyć elektroniczne modele w prawdziwej wersji, w dodatku prezentujące się lepiej.

lordofdragonss

#4 Post autor: lordofdragonss »

Uwielbiam Heroikę i przyznam, ze ta wersja gry jest naprawdę ciekawa. Dodac tylko kilka przeszkadzajek na drodze i można grac :D

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#5 Post autor: Innos »

Jantin pisze:Cieszyć się z przewidzianych w recenzji nowych zastosowań dla mikrofigów. :D
Rola pionka to nie jest nowe zastosowanie mikrofiga, to dokładnie takie samo zastosowanie jak w grze, z której pochodzi. ;) Co nie zmienia faktu, że mikrofigi są idealne do tworzenia własnych gier, co widać w pomysłach Szerszenia. Bardzo fajny pomysł, skorzystam, jak będzie potrzebna na szybko kompaktowa gra. Jednak nie ma to jak realne modele, prezentuje się to dużo lepiej niż w LDD.
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

ODPOWIEDZ