[MOC] Fioletowy zjadacz ludzi...

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#16 Post autor: zgrredek »

W pierwszej chwili myślałem, że kabina jest za wysoka, ale to po prostu okna są za wysokie. Myślę, że o jakieś dwie płytki.
Akar_Zaephyr pisze:EDIT: Wyedytowałem słowo zaje**ste z powodu cenzury na forum dorosłych fanów LEGO. LOL
Oprócz tego, że jest to forum dla ludzi dorosłych, to również dla ludzi kulturalnych. Ale nie ma tego napisane w tytule, to skąd mogłeś wiedzieć.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#17 Post autor: Misterzumbi »

Wiem. Dmac albo Drwiega mi to juz wytknal, nie pamietam. Ale z powodow technicznych nizej tego dachu nie zamontuje...
Ostatnio zmieniony 2012-09-28, 11:54 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#18 Post autor: zgrredek »

Ale nie myślałem o obniżeniu dachu, tylko o dołożeniu płytki z kaflem, żeby podwyższyć drzwi.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#19 Post autor: Misterzumbi »

Aha... Tego tez sie nie da zrobic.
Ostatnio zmieniony 2012-09-28, 14:32 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#20 Post autor: zgrredek »

No to jak się nie da to nie będę narzekał. Autko bardzo fajne. Choć nie jestem entuzjastą hotrodów (bo wolę jak stare auta się restauruje, a nie wydziwia), to muszę przyznać, że mają swój urok.
Nie wiem tylko jak tym jechać, skoro silnik wszystko zasłania.

Hippotam

#21 Post autor: Hippotam »

zgrredek pisze:Nie wiem tylko jak tym jechać, skoro silnik wszystko zasłania.
Na wstecznym?

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#22 Post autor: Misterzumbi »

Eeetam.

http://www.youtube.com/watch?v=oXH9Vt6dRwU&sns=em

Prawde mowiac to nie jest to auto na ulice tylko do scigania sie po prostej. I to tylko na prawym pasie bo silnik zaslania widok na swiatla.
Ten gosciu czasem wytarga go na ulice, ale tylko dla szpanu, auto niema chlodnicy, leja silnik do pelna plynem, i starczy zeby sie nie przegrzal na cwierc mili.
W tyle niema nawet zawieszenia, os jest na stale przyspawana do ramy. Niema swiatel, kierunkow, nic. To jest maszyna bez kompromisow ktora wywala w pare sekund od zera do 280 km na godzine...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#23 Post autor: zgrredek »

Misterzumbi pisze:Ten gosciu czasem wytarga go na ulice, ale tylko dla szpanu, auto niema chlodnicy, (...) Niema swiatel, kierunkow, nic.
Już widzę jak w Polsce ktoś takim cudem wyjeżdża na ulicę.

Awatar użytkownika
Pietruch
Posty: 1379
Rejestracja: 2004-12-25, 17:06
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Pietruch-15

 

#24 Post autor: Pietruch »

zgrredek pisze:Już widzę jak w Polsce ktoś takim cudem wyjeżdża na ulicę.
Na pierwszej dziurze by się złamał w pół, a co więcej to nawet by nie wyjechał z garażu bo na krawężniku się zawiesi.
Pozdrawiam,
Maciej

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#25 Post autor: Bricksley »

Mimo iż przyznałeś się, że jest niekoszerny, to muszę stwierdzić, że prezentuje się świetnie :)


Masz może możliwość cyknąć fotki z białymi felgami (przód i tył)? Wydaje mi się, że ładnie by się komponowało z całością.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#26 Post autor: Misterzumbi »

Mam mozliwosc, ale naprawde mi sie nie chce. Ani troche. Pozatym uwazam ze na bialych wyglada beznadziejnie...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2432
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#27 Post autor: dmac »

Widziałem model na żywo, wygląda bardzo fajnie. Kolor niecodzienny, chromowane felgi super. Groźny taki.

Ale Adam twierdzi, że nie zamontuje takiego poręcznego silnika w swoim prawdziwym fordzie z lat dwudziestych. Nie rozumiem dlaczego - i tak mieszka w takiej puszczy, że nic nie widać, kiedy się jedzie samochodem, więc blok silnika zasłaniający widok na wprost w niczym by już nie pogorszył sytuacji ;) .
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

rafi

#28 Post autor: rafi »

Bardzo fajny, moj ulubiony detal to te literki na boku przy drzwiach, wyglada tak old-schoolowo.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2556
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#29 Post autor: V1 »

Widzę, że on nie jest skończony. Szkoda, że Ci się odechciało.
Może kiedyś go dokończysz, wtedy się z radością pozachwycam.

(Okna zdecydowanie zbyt wysokie. Skoro nie da się ich obniżyć, to trzeba zrobić coś, żeby się dało :)
\/1 ______________

Awatar użytkownika
stpman
Posty: 502
Rejestracja: 2007-09-15, 09:11
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: stpman

 

#30 Post autor: stpman »

Wcale nie wygląda na nieskończonego. Generalnie masz wyjątkową rękę do budowy Hot Rodów, co w główniej mierze uwidacznia się poprzez pryzmat silników. Porażająca ilość detali, chromy, kabelki, przewody, zawory itp. Ładnie złamana rama:)
Ciekawy kolor, wyróżniający się na tle tych pospolitych czerwieni, żółci i czerni;)
Dach może faktycznie mógłby być nieco niższy, ale mnie nie rzuca się to aż tak bardzo w oczy.
Zastanawia mnie tylko dlaczego tylne felgi są chromowane, a przednie nie...?
Ride Your Way!

ODPOWIEDZ