[MOC] PGR

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#16 Post autor: KUKUS »

Moja rola ograniczyła się jedynie do stworzenia odpowiedniego działu na forum + zarządzaniu tematami. Proponowano mi jedną działkę do zbudowania, ale nie czuję się dobrze w takich klimatach - chłopcy i tak sobie rewelacyjnie poradzili :)

Brawa dla ojca przedsięwzięcia - Thietmaiera - za wytrwałość i cierpliwość, bo niestety były też i gorsze chwile podczas budowy projektu. No ale gratulacje należą się również reszcie budowniczych: GabryS-owi, LL-owi, Maksowi oraz Grześkowi. Bez Was nie byłoby mowy o makiecie.

Nad makietą przeszła trąba powietrzna, ale nie zmienia to faktu, iż została ona pozytywnie odebrana przez zwiedzających. Jest on chlubą Klubu Młodych Fanów Lego oraz dowodem na to, że młodzież potrafi świetnie budować, zachowując przy tym kulturę wypowiedzi i asertywność.

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#17 Post autor: Sorrow »

Przy każdej okazji mówiłam Wam, jak bardzo podoba mi się PGR, jak moi znajomi się nim zachwycali, jaka szkoda, że nie został połączony z K-Z. I jak się ucieszyłam, że tak pięknie ustawiacie ludzki;) Więc nie będę się powtarzać. Chciałam tylko zaznaczyć, że choć K-Z i PGR były w osobnych gablotach, to istniała między nimi łączność - ze zbudowanego przez Axla dworca PKS kursował autobus do Legoszczyc. Wiem, bo sama robiłam naklejkę z rozkładem jazdy:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2012-10-14, 06:29 przez Sorrow, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
GabryS
Posty: 241
Rejestracja: 2012-04-14, 08:56
Lokalizacja: Śrem/Poznań
brickshelf: GabryS

 

#18 Post autor: GabryS »

Sorrow pisze:kursował autobus do Legoszczyc
Nie wychwyciłem tego na wystawie. Dzięki Sorrow.

Dzięki w imieniu swoim i chłopaków za wszystkie miłe słowa.
Ostatnio zmieniony 2012-10-14, 06:29 przez GabryS, łącznie zmieniany 1 raz.
Za młody na LUGPol? -> Klub Młodych Fanów Lego zaprasza.
Blueprinty!

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#19 Post autor: Sorrow »

GabryS pisze:
Nie wychwyciłem tego na wystawie. Dzięki Sorrow.
Nie mogłeś tego wychwycić na kafelku 2x2, nikt nie mógł. No, może ktoś z lornetką.

Awatar użytkownika
axel
VIP
Posty: 46
Rejestracja: 2010-01-05, 23:40
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: axel76

 

#20 Post autor: axel »

Sorrow pisze:Przy każdej okazji mówiłam Wam, jak bardzo podoba mi się PGR, jak moi znajomi się nim zachwycali, jaka szkoda, że nie został połączony z K-Z. I jak się ucieszyłam, że tak pięknie ustawiacie ludzki;) Więc nie będę się powtarzać. Chciałam tylko zaznaczyć, że choć K-Z i PGR były w osobnych gablotach, to istniała między nimi łączność - ze zbudowanego przez Axla dworca PKS kursował autobus do Legoszczyc. Wiem, bo sama robiłam naklejkę z rozkładem jazdy:

[url=http://www.majhost.com/gallery/Sorrow/Stickers/thumb/rozklad.jpg_thumb.jpg]Obrazek[/URL]
Potwierdzam. Mam na dowód jeszcze jeden niewykorzystany egzemplarz.

Jeszcze raz przy tej okazji wielkie podziękowania za włożony trud w przygotowanie naklejek.
Ostatnio zmieniony 2012-10-14, 06:30 przez axel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#21 Post autor: 3dom »

Rowniez nie pamietam PGRow wiec jak dla mnie to zwykle gospodarstwo ale i tak makieta bardzo mi sie podobala. Gratulacje dla ekipy KMFL, bedzie mial LUGPol z Was pozytek jak dobijecie do 18tki ;)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#22 Post autor: zgrredek »

Przypomniało mi się jak jeden zwiedzający w dzień otwarcia był oburzony, że wasz PGR pokazuje polskie społeczeństwo jako notorycznych pijaków (czy jakoś tak podobnie).

Awatar użytkownika
GabryS
Posty: 241
Rejestracja: 2012-04-14, 08:56
Lokalizacja: Śrem/Poznań
brickshelf: GabryS

 

#23 Post autor: GabryS »

zgrredek pisze:polskie społeczeństwo jako notorycznych pijaków
Ale tylko jeden zalał się w trupa. A nie więcej niż dwóch w ogóle trzymało butelki... :p
Za młody na LUGPol? -> Klub Młodych Fanów Lego zaprasza.
Blueprinty!

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#24 Post autor: zgrredek »

GabryS pisze:
zgrredek pisze:polskie społeczeństwo jako notorycznych pijaków
Ale tylko jeden zalał się w trupa. A nie więcej niż dwóch w ogóle trzymało butelki... :p
Widać temu panu troiło się w oczach.

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#25 Post autor: Innos »

2,5 tygodnia jeszcze nie kwalifikuje do złotej łopaty, mam nadzieję? ;) Przegapiłem wcześniej ten wątek ("liczba nieprzeczytanych postów przekroczyła 400" czy jakoś tak), a nie chciałbym pozostawić go bez komentarza, bo twórcy tej makiety zasługują na wiele pochwał. Cieszę się, że mogłem obejrzeć to na żywo, bo było tam co oglądać, maszyny rolnicze, wszelkie sprytnie zrobione detale, no i scenki rodzajowe ze słynną parką na dachu na czele - wielokrotnie wracałem do makiety żeby za każdym razem odkryć nowe szczegóły, nigdy nie mogłem się dość napatrzeć. Zachwyciło to także moich znajomych niezainteresowanych Lego, którym pokazałem tylko poglądowe zdjęcia zrobione telefonem na wystawie, co świadczy o tym, że makieta prezentuje się naprawdę wyśmienicie i przemawia do każdego. Pozostaje tylko życzyć wszystkim dalszej, równie udanej i coraz szerzej rozwijanej międzyklubowej kooperacji na wystawach zapoczątkowanej właśnie tą makietą (poza indywidualnymi modelami oczywiście).
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

ODPOWIEDZ