[MOC] Ogrzy Jagernaut

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Qlczas
Posty: 129
Rejestracja: 2012-05-10, 13:17
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Qlczas
Kontakt:

 

#31 Post autor: Qlczas »

Jerac pisze:...albo zacznę coś nowego ;p
Goblin Zeppelin? :D

"I wish I had a weapon..."

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#32 Post autor: Jerac »

A jak ja bym niby ten balon zrobił... nie chcę go z klocków budować.

Raczej myślałem o Elven Destroyer, tylko przeszkadza mi to że na żadnym obrazku który go przedstawia nie widać ani jednej broni. Nawet najmniejszej armaty nie ma...

Awatar użytkownika
Qlczas
Posty: 129
Rejestracja: 2012-05-10, 13:17
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Qlczas
Kontakt:

 

#33 Post autor: Qlczas »

no to od czego wyobraźnia? :)

ale popieram pomysł, Destroyer Elfów prezentuje się zacnie i ma bardzo fajną kolorystykę. Trzymam kciuki za ten projekt!
Obrazek

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#34 Post autor: Jerac »

Ale to znowu paskudne wydatki, bo jego inaczej niż w dkred nie widzę...

Może kiedyś. Na ten moment trzeba wrócić do wh40k.

Awatar użytkownika
Benny
Posty: 230
Rejestracja: 2008-03-22, 11:24
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: Benny888

 

#35 Post autor: Benny »

Ale cudo. Od razu poznałem co to ma być. Przepiękny!
Jerac pisze:Na ten moment trzeba wrócić do wh40k.
Yes, yes ,YES!
Ostatnio zmieniony 2012-10-18, 20:00 przez Benny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#36 Post autor: Innos »

Z uwagą przejrzałem WIPa, i po tym prześledzeniu historii powstawania tym bardziej widzę, jak genialny jest ten model. I to zarówno pod względem technicznym, wymodelowania bryły, jak i pod względem klimatu. Do tego jeszcze modułowość i wnętrze - ogromny plus, pokazujący kunszt budowlany - wydawałoby się, tak jak makorol napisał, że tak nietypowa bryła pełna skosów i krągłości wymaga dużo miejsca na łączenia i wzmocnienia, co wykluczałoby jakiekolwiek uatrakcyjnienie wizualne inne, niż na zewnątrz, a tu taka niespodzianka.
Jeśli chodzi o Pyrkon to zdecydowanie pozycja obowiązkowa, taki model na pewno wzbudzi duże zainteresowanie, i pewnie nawet padnie niejedna oferta zakupu ze strony zafascynowanych oglądających (i wszystkie za niskie w stosunku do nakładu sił i środków). ;-) No i mam nadzieję, że po odreagowaniu nad czymś nowym z wh40k jeszcze wrócisz w te klimaty, bo jak widać, czujesz się w nich równie dobrze, a one dobrze czują się z Tobą. ;D
A, no i czekam na wyniki testów zderzeniowych w wykonaniu 5-latka, koniecznie z fotorelacją.:-)
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

Awatar użytkownika
Methos
Posty: 227
Rejestracja: 2011-07-23, 01:19
Lokalizacja: Polska - Gniezno
brickshelf: Methos6

 

#37 Post autor: Methos »

Co post to achyy i ochhy i .. głupio to znowu powtarzać .. ale co zrobić skoro model taki jest?
Jak poprzednicy moi - model wygląda rewelacyjnie - wprost wyciągnięty z gry z kampanii orków i postawiony na biurku. Ale ma jedną przewagę przed oryginałem.
Pokazujesz jego bogate wnętrze - to mnie dosłownie powaliło!
Brawo!

Mrutek

#38 Post autor: Mrutek »

Kupiłem już wazelinę, przy jakimś kolejnym spotkaniu postaram się jej ożyć. Na razie : Ach! Och!
Dzięki Twojemu mocowi zrozumiałem, że degradacja moich szarych komórek nieubłaganie postępuje - paczę, podziwiam i wydaje mi się, ze to coś przypomina mi coś z Warcrafta. W końcu zmuszam się aby przeczytać opis, a nie tylko oglądać słitaśne (jak mawia jeden gość z Łodzi) obrazki i faktycznie z Warcrafta, a nie z Warhamera.
Mnie najbardziej podoba się wersja z oponą.

Jetboy

#39 Post autor: Jetboy »

O tyle łatwo pomylić warcrafta z warhammerem, że blizzard chciał zrobić właśnie komputerową wersje warhammera, ale z games workshop nie dało się dogadać, w efekcie powstał warcraft - różny od wh tylko na tyle zeby nie było problemów w sądzie. SC to też blizardowa wersja wh40k. A potem to już ewoluowało swoją drogą...

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#40 Post autor: Jerac »

Podobieństwa są oczywiste. Nie znam świata warhammera nie-40k, ale w 40k i Starcrafcie:

Terranie = Space Marines
Zergowie = Tyranidzi
Protossi = Eldarzy

Najbardziej wierną kopią są Zergowie, najmniej Terranie (od początku byli planowani jako kosmiczni kowboje i tacy stereotypowi najemnicy).

Darkelmo
Posty: 194
Rejestracja: 2008-08-26, 19:21
Lokalizacja: Warszawa

#41 Post autor: Darkelmo »

Od jakiegoś czasu nie umiem oddać słowami jak bardzo zachwycają mnie Twoje prace. Słowo genialny, piękny, zachwycający, cudowny nie oddają tego co prezentujesz i jak ja to odbieram. Z jednej strony żałuję, że nie projektujesz zestawów z drugiej cieszę się, gdyż mało który zestaw Lego powala mnie tak jak Twoje Moce. Brawa.

Awatar użytkownika
tybort
Posty: 173
Rejestracja: 2011-03-23, 19:57
Lokalizacja: aktualnie z Krakowa

#42 Post autor: tybort »

Niestety nie mam nic odkrywczego do dodania - super model i tyle.

Jasne, że to NIE JEST Ogre Juggernaut z Warcrafta II tylko Ogrzy Jagernaut nim inspirowany (BTW: jak można nie znać tej gry? :P). Niemniej jest rewelacyjny a inspirację da się rozpoznać po sekundzie oglądania. Podoba mi się bardziej niż wersja krakowska, którą na wystawie chyba trochę zignorowałem...

Podobnie jak przedmówcy (naprawdę mam napisać przedpiścy?) dziękuję za temat z opisem, jak należy kupować i składać klocki w fajne rzeczy. To autentycznie może się przydać takim żółtodziobom jak ja.

Awatar użytkownika
Absolem
Posty: 71
Rejestracja: 2012-05-18, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#43 Post autor: Absolem »

Model prześliczny. Oglądając jego zdjęcia pomyślałem, że swoją drogą chętnie bym zobaczył serię lego inspirowaną światem Azeroth (w WoW nigdy nie grałem, ale już w Warcrafta owszem :) ) Czekam na jakieś nowe modele!

Awatar użytkownika
trubal
Posty: 299
Rejestracja: 2007-06-13, 14:50
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: trubal
Kontakt:

 

#44 Post autor: trubal »

Jak zrobić balon?
bierzesz zwykły balon, nadmuchujesz go do odpowiedniej wielkości, potem obkładasz jakimś bardziej naturalnym materiałem i wiążesz sznurkami żeby wyglądał :) Ten pomysł też za mną chodził od jakiegoś czasu. Możesz też najpierw przygotować balon z materiału (pozszywać?) potem do środka wsadzić balonik i go nadmuchać, wtedy myślę że będzie większa kontrola nad kształtem
"I got a bad feeling about this..."

Mój sklep BL:
www.brickbox.prv.pl

PumpkinPistol
Posty: 9
Rejestracja: 2012-11-16, 10:12
Lokalizacja: Polska
brickshelf: PumpkinPistol
Kontakt:

 

#45 Post autor: PumpkinPistol »

Jerac pisze:No jak nie ma orkowej załogi? Przecie są orki, tylko LOTRowe, bo za późno mi do głowy przyszło że może jednak zielone by na brązowym lepiej wyglądały niż brązowe na brązowym...
Może dało by się zielone orki jakoś z małego Hulka zrobić (rączki, główka).

ODPOWIEDZ