4434 Dump Truck

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#16 Post autor: 3dom »

Brickshelf lub Flickr.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#17 Post autor: Innos »

Dzięki za recenzję, ciekawie się czyta. Choć jak widzę, cała dyskusja skupiła się na dwóch wskazanych przez Ciebie minusach. A sam zestaw jest całkiem ciekawy i udany, spośród tegorocznych pojazdów city tej wielkości chyba najciekawszy (zapewne dzięki zupełnie nowym elementom), nawet skłaniałem się do jej zakupu, ale w końcu w nocnej promocji Tesco wpadła mi inna ciężarówka z tej "rodziny" (grzechem byłoby nie wziąć zestawu 4206 za 40zł) i ostatecznie recenzowany zestaw sobie odpuściłem, bo jeden regularny zestaw City na rok to aż nadto, kiedy tej serii generalnie nie zbieram, a konkurencyjnych serii bogatych w ciekawe zestawy jest aż tak wiele. Ale generalnie zestaw jest wart uwagi, więc bardzo dobrze, że jego recenzja się pojawiła.
Prezes pisze: śmiesznie wygląda żółty kubek w kabinie, większy od kierownicy, niemal połowa wielkości taczki
No cóż, pewnych "zabawkowych" proporcji nie da się przeskoczyć. Zapewne po jakimś czasie się przyzwyczaisz i nie będzie Cię to już dziwiło. ;)

Awatar użytkownika
ZepsutyKlocek
Posty: 49
Rejestracja: 2014-12-14, 23:10
Lokalizacja: Wieruszów

#18 Post autor: ZepsutyKlocek »

Da radę zaktualizować zdjęcia? Bo ich nie widać.. Chciałem kupić ten zestaw i obejrzeć zdjęcia z recenzji czy warto..

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#19 Post autor: 3dom »

Warto, to zdecydowanie jedna z ładniejszych ciężarówek City. Klocków też ma sporo ciekawych. Jak masz możliwość kupić w rozsądnej cenie to trzeba brać bo to dość stary zestaw.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
ZepsutyKlocek
Posty: 49
Rejestracja: 2014-12-14, 23:10
Lokalizacja: Wieruszów

#20 Post autor: ZepsutyKlocek »

Nowe, nieodpakowane stoją sobie w sklepie. :) 4432 i 4434 :) za 89zł, to chyba dobra cena.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#21 Post autor: 3dom »

Swego czasu można było kupić znacznie taniej ale jak na prawie 3 lata od premiery cena wydaje się akceptowalna.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 164
Rejestracja: 2012-11-19, 10:19
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#22 Post autor: Prezes »

ZepsutyKlocek pisze:Da radę zaktualizować zdjęcia? Bo ich nie widać.. Chciałem kupić ten zestaw i obejrzeć zdjęcia z recenzji czy warto..
Będzie ciężko. Co prawda archwizuję zdjęcia, ale to była moja pierwsza recenzja i jedynie mam oryginalne kadry, a obrobione - opublikowane tutaj, już się nie ostały.
Pozostaje mi odesłać Cię na mojego blog'a, tam jest kilka fot jeśli nadal jesteś zainteresowany tym zestawem.
BTW: Cena 89zł to sporo, ale pewnie co roku będzie się pięła ku górze :-/

Awatar użytkownika
ZepsutyKlocek
Posty: 49
Rejestracja: 2014-12-14, 23:10
Lokalizacja: Wieruszów

#23 Post autor: ZepsutyKlocek »

Jestem świadomy że ta cena to kosmos, szczerze mówiąc moje zestawy z tej ceny katalogowej zawsze kupuję za 80zł, raz tylko kupiłem za 70. Nie mam gdzie kupować taniej bo nie mieszkam w wielkim mieście. :)
Ale wracając do wywrotki, to powiem szczerze zapłacę a nią tyle, jest świetna. Podobnie jutro kupuję śmieciarkę tez za taką cene. Przeglądałem zestawy z 2015 roku i jedynie dwie rzeczy w miarę mi się podobają, reszta jest beznadziejna. Bagienna policja jest żałosna, jakieś niedzwiedzie i krokodyle. Gdzie ja to mam do miasta wsadzić? Dlatego wolę zapłacić za te dwa zesawy więcej , niż kupić z 2015 po normalnej cenie a nie móc na nie patrzeć.

ODPOWIEDZ