[MOC] Vampiria

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Cthulhu

#16 Post autor: Cthulhu »

Nie bierzesz udziału w MOCu grudnia? Na pewno bym zagłosował, a teraz jakoś mało zgłoszeń.

Awatar użytkownika
Migalart
Posty: 180
Rejestracja: 2012-09-25, 07:21
Lokalizacja: Mysłowice
brickshelf: Migalart

 

#17 Post autor: Migalart »

jestem niezadowolony ze zdjęć :/
miałem aparat od kolegi na jeden dzień i okazało się że robiłem foty bez karty i wszystko poszło...

Ostatecznie zdjęcia były robione w super pospiechu przez pół godziny.

brałem pod uwagę żeby ewentualnie poczekać na styczeń i zrobić drugą serię zdjęć, ale ostatecznie doszedłem do wniosku żeby wrzucać jak jest na konkurs.

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#18 Post autor: Innos »

Nie mogłem sobie odmówić skomentowania takiego zamczyska, bo robi ono ogromne wrażenie. Po raz kolejny udało Ci się zrobić potężną budowlę, która jednocześnie jest tak zaplanowana, praktyczna w użyciu/zabawie i transporcie, do tego wnętrza, mimo wielkiej kubatury, są pełne detali i życia (czy raczej śmierci, bo świat żywych reprezentują tu głównie szczurki, nietoperze i "mackowaty" ulubieniec gospodarza;)). Świetnie całość zaprezentowałeś na "mapie", tu jednak pilna uwaga: zdaje się, że wrzuciłeś tą mapę później, bo pojawił się problem, którego nikt nie skorygował - mapa wyświetla się tutaj w pełnej rozdzielczości 2000×1820, w związku z czym niemiłosiernie rozpycha forum.
I tylko szkoda, że na CCC nie zdążyłeś, całe środowisko castlowe powinno to ujrzeć (i docenić).
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

Awatar użytkownika
Migalart
Posty: 180
Rejestracja: 2012-09-25, 07:21
Lokalizacja: Mysłowice
brickshelf: Migalart

 

#19 Post autor: Migalart »

Innos pisze:Świetnie całość zaprezentowałeś na "mapie", tu jednak pilna uwaga: zdaje się, że wrzuciłeś tą mapę później, bo pojawił się problem, którego nikt nie skorygował - mapa wyświetla się tutaj w pełnej rozdzielczości 2000×1820, w związku z czym niemiłosiernie rozpycha forum.
dzieki za info
poprawilem

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#20 Post autor: Sorrow »

Znakomita, ponura zabawka. I ładna, i bawialna. Zazdroszczę Twoim dzieciom, serio. Sama bym się pobawiła.

windsor

#21 Post autor: windsor »

praca świetna!!! dużo ciekawych elementów, pomysłowości Ci nie brakuje!

SebaD
Posty: 24
Rejestracja: 2011-12-14, 18:57
Lokalizacja: Tuchola
Kontakt:

#22 Post autor: SebaD »

Ekstra! Chcę więcej i więcej Twoich prac :)
Dance 4 Life...

LuckyBrick

#23 Post autor: LuckyBrick »

Fajowa półka z książkami, cały ten bałagan fajnie wygląda.

Awatar użytkownika
Nolaloth
Posty: 26
Rejestracja: 2013-01-16, 11:45
Lokalizacja: Toruń
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#24 Post autor: Nolaloth »

Świetny MOC, niesamowita funkcjonalność, wygląd, klimat. Fajnie wyposażyłeś wnętrze :)
Każde Twoje działanie doprowadzi do konsekwencji, które spotkają nie tylko Ciebie, ale również innych.

ODPOWIEDZ