9470 Shelob Attacks

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
GrublukTheGrim
Posty: 243
Rejestracja: 2011-04-29, 21:22
Lokalizacja: Znikąd

#31 Post autor: GrublukTheGrim »

nuker pisze:Padła w tym temacie kilka razy opinia, odnośnie pająkowych kółek, że w filimiku projektantów zestawu jest wyjaśnione po co one tam są. Nikt nie podał linku do tego filmiku (...)
Sorry, lecz uważam że tłumaczenie każdemu na forum po co są kółka jest porażką... ;-)

Awatar użytkownika
nuker
Posty: 57
Rejestracja: 2012-04-05, 19:31
Lokalizacja: Trójmiasto
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#32 Post autor: nuker »

Koło się zamyka:
GrublukTheGrim pisze:Co do kółek - widać, że mało kto oglądał na oficjalnej filmik konstruktora zestawu. Polecam zobaczyć, możecie się zdziwić, takie to oczywiste. ;-)
Co do zdjęć minifigurek, wystarczyło je może po prostu trochę przyciąć z niepotrzebnego tła i już byłoby fajnie. Recenzja konkretna i ciekawa, trzymająca standard Lugpolu jak mi się wydaje. Dzięki!
:p
Ty polecałeś, ja dołączyłem link :p

Awatar użytkownika
blizzard
Posty: 820
Rejestracja: 2011-10-04, 15:48
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: blizzard00453005_0000002

 

#33 Post autor: blizzard »

Temu panu źle z oczu nie patrzy, ale wydziarany jest za dużo ;x
Btw dziękuję za linka, umknęła mi ta strona, z radością obejrzę filmiki i opisy wszystkich zestawów Władcy ;)

Nox

#34 Post autor: Nox »

Szeloba jest kapitalna, bez dwóch zdań. Osobiście zakupiłem ją jakiś czas temu jedynie z Samem za ok. 60 zł i jestem bardzo zadowolony z nabytku. Pająk jest super, minifigurka też, a bez skały, Froda i Golluma przeżyję (ten ostatni niespecjalnie mi się podoba).

Faktycznie, kółka wyglądają dziwacznie, ale są zrozumiałe, podobnie jak trybik. Mogłyby być w innym kolorze, to prawda.

Sam pająk o niebo lepszy od creatorowego. Bardzo pozowalny i w fajnych kolorach.

Btw. U mnie zwisa z regału z książkami.

Awatar użytkownika
nuker
Posty: 57
Rejestracja: 2012-04-05, 19:31
Lokalizacja: Trójmiasto
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#35 Post autor: nuker »

Nox pisze:Szeloba jest kapitalna, bez dwóch zdań. Osobiście zakupiłem ją jakiś czas temu jedynie z Samem za ok. 60 zł i jestem bardzo zadowolony z nabytku. Pająk jest super, minifigurka też, a bez skały, Froda i Golluma przeżyję (ten ostatni niespecjalnie mi się podoba).
Nie wiem czy widziałeś figurkę Golluma na żywo, jest naprawdę super. Mi się on nie podobał oglądając go w katalogu jednak na żywo - petarda.

ODPOWIEDZ