[MOC] Fala

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
szubi81
Posty: 115
Rejestracja: 2011-08-01, 22:49
Lokalizacja: Reda
brickshelf: szubi81
Kontakt:

 

#31 Post autor: szubi81 »

Przeglądam po raz wtóry ten statek i dopiero teraz zobaczyłem jacy niechluje t tych rybaków i wyrzucają butelkę za burtę. No chyb że jest to list :)

Tak patrząc na te rybki pod dziobem pomyślałem że można by je w sieć zaplątać i za kutrem ciągnąć.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#32 Post autor: 3dom »

szubi81 pisze:Przeglądam po raz wtóry ten statek i dopiero teraz zobaczyłem jacy niechluje t tych rybaków i wyrzucają butelkę za burtę. No chyb że jest to list :)
Wg Autora to jest list ;)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#33 Post autor: zgrredek »

V1 pisze:Ma ładny kształt kadłuba, ale nie podoba mi się, że są ząbki na burtach i te okrągłe bricki na dziobie. Te fragmenty można zbudować łukowymi skosami bokiem, żeby było gładko. Teraz to psuje.
Na pewno jest kilka sposobów na zbudowanie tego kadłuba. Ta metoda podoba mi się o tyle, że mogłem zbudować kadłub z tych klocków, które mam w domu.
V1 pisze:Zatem się wycofuję
Szkoda. Chętnie bym zobaczył jak można to zrobić inaczej.
V1 pisze:może liny lepsze by były czarne, ale może wcale nie.
Liny zazwyczaj są jasne. Jak są nowe to są białe, potem szarzeją. Czarne liny to chyba tylko w zestawach LEGO.
V1 pisze: zdecydowanie brakuje mu odbijaczy i numeru z pierwszymi literami portu macierzystego.
O numerze myślałem, ale w końcu zapomniałem. Odbijacze na pełnym morzu są schowane, bo by przeszkadzały; sieci mogłyby się o nie zaczepiać.
V1 pisze:To, co pod powierzchnią wody jest wg mnie zbędne. Pokazanie tych paru rybek nie jest warte dziwnej mrożonki pod dnem statku i ząbkowanych krawędzi wody.
Te parę rybek ma sugerować, że to toń wodna, żeby ta woda mniej się z lodem kojarzyła.
Generalnie miało być całkiem inaczej. Miała być mała łupinka jak na zdjęciu powyżej (teraz to już na poprzedniej stronie) i wtedy proporcja ilości wody do wielkości statku byłaby inna. Ale jak zacząłem dłubać kadłub to mi wyszedł jak widać i byłem z niego tak zadowolony, że nie chciało mi się go rozbierać i brnąłem w to dalej. Woda też miała inaczej wyglądać, ale zużyłem tu wszystkie nadające się klocki jakie miałem, przy okazji ogołacając z nich swój sklep.
szubi81 pisze:Tak patrząc na te rybki pod dziobem pomyślałem że można by je w sieć zaplątać i za kutrem ciągnąć.
Żeby to zrobić to musiałbym mieć jakieś blade pojęcie jak to powinno wyglądać. Głupio by było, żebym się narobił, a tu przyszedłby jakiś znawca i mnie wyśmiał.

Awatar użytkownika
mara55o
Posty: 29
Rejestracja: 2012-07-19, 22:09
Lokalizacja: Rozdrażew\Krotoszyn
brickshelf: mara55o

 

#34 Post autor: mara55o »

składam hołd za tak wspaniałą pracę. widać włożone serce i ...mnóstwo części ;)
FOREVER LEGO

LuckyBrick

#35 Post autor: LuckyBrick »

Piękny kuter i fajnie wykorzystana giętkość sporej ilości bricków 1x2.

ODPOWIEDZ