[MOC] (następny) TIE Fighter

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#31 Post autor: Jerac »

Jakbym miał wytypować Jeden Ulubiony Klocek to to by było właśnie to, razem na podium z serkiem i okrągłą płytką 1x1.

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#32 Post autor: Szerszen »

A ja oglądając instrukcję... utknałem na drugiej stronie - brak katalogowych numerów części znacząco utrudnia potencjalne złożenie zamówienia na "Tie" na bricklinku.
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#33 Post autor: 3dom »

Szerszen pisze:brak katalogowych numerów części znacząco utrudnia potencjalne złożenie zamówienia na "Tie" na bricklinku.
Nie martw się, problem minie wraz z kolejnymi zamowieniami, zestawami ;)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#34 Post autor: V1 »

Bardzo ładny stateczek, podoba mi się :)
\/1 ______________

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#35 Post autor: Jerac »

Szerszen - dodałem pełną listę tu:
http://scharnvirk.deviantart.com/#/d5q1216

W następnych instrukcjach taka lista będzie dołączona do listy obrazkowej.

robbie76

#36 Post autor: robbie76 »

Poprzedni był najlepszym Tie-Fighterem jaki w życiu widziałem, gdy zbudowałeś drugi okazało się, że może być jeszcze lepiej. Coś mi zdaje, że wiele osób zrobi szybkie zakupy na BL i zbuduje Twoje dzieło. W ramach zadośćuczynienia od każdej zbudowanej kopii domagaj się jakiegoś klocka lub flaszki. Jestem pewny, że albo Twoje zasoby klockowe bardzo się powiększą w tym roku albo nic z tego roku nie będziesz pamiętał, ewentualnie możesz podzielić to pół na pół. Jak zbiorę już wszystkie części to sam się do Ciebie zgłoszę dopytać jakiego podziękowania za ten kawał dobrej roboty oczekujesz.

Pozdrawiam
robbie76

Awatar użytkownika
GRISZAPL
Posty: 43
Rejestracja: 2011-11-13, 20:44
Lokalizacja: Krapkowice(opolskie)

#37 Post autor: GRISZAPL »

To jeszcze ja:
Nie umiem budować- uczę się dopiero. Patrząc na niektóre prace prezentowane tutaj szczęka mi opada. Tak tez było przy pierwszym prezentowanym przez Ciebie TIE. Ale gdy zobaczyłem tego, to do dziś nie mogę się pozbierać.
Dziękuję za instrukcję. nie omieszkam skorzystać.Przeglądnąłem ją szczegółowo i myślę, że spokojnie powinienem dać radę :)
Gratuluję.

Szerszen pisze:A ja oglądając instrukcję... utknałem na drugiej stronie - brak katalogowych numerów części znacząco utrudnia potencjalne złożenie zamówienia na "Tie" na bricklinku.
minimum zaangażowania i poświęcenia trzeba z siebie dać :) Nie można wszystkiego "na tacy" dostawać :)
zaczęło się od tupania w pewex-ie przy 733 :)
moja skromna kolekcja

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#38 Post autor: Szerszen »

O nie Grisza... jak ktoś robi instrukcję i chce ją sprzedawać, to ja chcę mieć produkt najwyższej jakości, inaczej to równie dobrze mogę z rysunku końcowego próbować wydłubać... ;-)
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

Awatar użytkownika
szww
Posty: 302
Rejestracja: 2006-09-09, 23:45
Lokalizacja: Warszawa

#39 Post autor: szww »

Jerac nawet nie wiesz jak bardzo Ci dziękuję za ten model (i instrukcję :) ), już od dawna chciałem sobie sprawić model TIE-fightera, już niemal byłem gotów kupić ostatni model firmowy, bo wygląda najlepiej ze wszystkich jakie były do tej pory, ale ten Twój bije go na głowę w przedbiegach.

Teraz tylko skompletować elementy i ustawić w gablotce ku uciesze oczu :)

Awatar użytkownika
aditoma
Posty: 155
Rejestracja: 2011-12-14, 18:54
Lokalizacja: Lublin

#40 Post autor: aditoma »

Zważywszy że Lucas LTD mają hopla na tym że ktoś poza nimi zarabia na SW to może lepiej nie brać nawet flaszki;) bo rano wpadnie ekipa i Cie zwiną;)

Nie dodam nic ponad to że to najładniej wymodelowany TIE jakiego widziałem. Nie widzę wad. Szacun za instrukcję. Może nie zbuduję ale przeczytałem z ciekawości i jest jasna i klarowna.
Za każdym razem gdy [CENZURA] kotek.

ODPOWIEDZ