[MOC] Zbrodnia i Kara - Raskolnikow morduje lichwiarkę

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Jetboy

#16 Post autor: Jetboy »

3dom pisze:Krytyka powinna uwzgledniac, ze to debiut, nie każdy może zadebiutować wielkim zamkiem czy pojazdem MT z PFami w środku.
Dodam że kiedy Kasia to budowała, miała tylko garść klocków i musiała nawet kilka pożyczyć żeby w ogóle to zbudować. Teraz ma trochę więcej klocków więc na pewno to się odbije w jakości prac.

Aimiere jak się już raz odważyłaś to może publikacja kolejnych prac przyjdzie z większą łatwością :) Na co czekamy.

Mrutek

#17 Post autor: Mrutek »

aditoma pisze:To tu chodzi o bycie miłym? Scenka nie ma detali, a te które są..eh. Natomiast zdjęcia dobijają prezentację MOCa... Jeżeli ja tu kiedyś zamieszczę coś poniżej pewnego poziomu to wolę wysłuchać krytyki niż słuchać braw klakierów, bo to bardziej rozwojowe.
A gdzie jest powiedziane, że na tym forum należy prezentować MOCe powyżej pewnego poziomu, tym bardziej jeśli ktoś zaczyna, brakuje mu klocków i doświadczenia?
Napisanie, że się nie podoba nie jest z pewnością konstruktywną krytyką. Jeśli Ci się coś nie podoba napisz co i dlaczego.

Dzięki Bogu, że na forum szaleją stada szlachetnych rycerzy, którzy staną w obronie niewiasty i zlinczują myślących inaczej :)
Jetboy pisze:(...)Aimiere jak się już raz odważyłaś to może publikacja kolejnych prac przyjdzie z większą łatwością :) Na co czekamy.
Lizus!

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1392
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#18 Post autor: glaz_pimpur »

aditoma pisze:To tu chodzi o bycie miłym? Scenka nie ma detali, a te które są..eh. Natomiast zdjęcia dobijają prezentację MOCa... Jeżeli ja tu kiedyś zamieszczę coś poniżej pewnego poziomu to wolę wysłuchać krytyki niż słuchać braw klakierów, bo to bardziej rozwojowe.
Z ciekawości spojrzałem, na to co już udało Ci się zaprezentować. Brawo!
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
bonczyk85
Posty: 289
Rejestracja: 2012-03-26, 11:24
Lokalizacja: Wyszków/Warszawa
brickshelf: bonczyk85

 

#19 Post autor: bonczyk85 »

Dla mnie przede wszystkim cenna w tym MOC-u jest jego oryginalna tematyka. No i ciekawie zaprezentowane zdjęcia. Chociaż książkę czytałem strasznie dawno temu, już nawet nie pamiętam szczegółów sceny morderstwa, zatem pewnie dlatego bez opisu raczej bym się nie domyślił, że to akurat o tę scenę chodzi w pracy.
My sets
Kolekcjonować czy budować... a może jedno i drugie...?

ODPOWIEDZ