[MOC] Skid Steer Loader

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Yeti
Posty: 95
Rejestracja: 2011-07-05, 23:21
Lokalizacja: Malbork, Mikoszewo

#16 Post autor: Yeti »

Piękny, ogromny +za koła, których nie potrafię wykorzystać i jak wcześniej było pisane "oldschool".

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#17 Post autor: Bobofrutx »

piotrek839 pisze:Fajnie wyszło Ci podnoszenie, ale czy silnik medium nie dałby sobie z tym rady?
Szczerze powiedziawszy tego akurat nie sprawdzałem, ale możliwe. Jak znajdę chwilkę to sprawdzę.
rh pisze:No i to jest fajny technic :D Pierwszy od dawna, który mi się naprawdę podoba.
Nie kafluj tego, w tej chwili jest rewelacyjnie. Tak trochę na "starą szkołę" i bardzo dobrze.

Mam nadzieję, że dotrwa do wystawy w Astrze?
Świetna muzyka w filmie :D
Nie zamierzam kaflować :P.
Na pewno dotrwa do wystawy, bo nie zamierzam w najbliższym czasie rozbierać mojej nowej zabaweczki. Postaram się dotargać ją na Pyrkon.
Dzięki, muzykę starałem się dobrać taką żwawą żeby pasowała do tego "małego" potworka.
Jetboy pisze:I jaki zwrotny!
Czasem aż nad to : P

Dzięki za komentarze.

P.S. Nikt mnie jeszcze nie zlinczował za nie LEGOwą łyżkę widoczną na filmiku, co jest z wami? :P
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Awatar użytkownika
Sajan
VIP
Posty: 425
Rejestracja: 2012-03-18, 12:18
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#18 Post autor: Sajan »

wygląd jest super! Nic nie zmieniać!

Co do funkcjonalności to tak jak w tabelce na końcu filmu. Można uznać, że śmiesznie nim rzuca w rytm muzyki (zwłaszcza ten zryw w przód ;p ) albo podejść od strony realizmu i zrobić większą redukcję... zdecydowanie wole wersje fan :)

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#19 Post autor: legosamigos »

Witam!

Bardzo fajny zabawowy MOC. Szybki i funcjonalny. Szkoda, że zastosowałeś brickowe liftarmy, ale to kwestia gustu, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje. Ja zdecydowanie wolę liftarmy nowego typu
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

kaysersoze

#20 Post autor: kaysersoze »

Witam,
jako prawie nowy forumowicz i stary technicowiec mogę powiedzieć, że bardzo mi się podoba.
Podstawowe ruchy jak w oryginale, to jak je uzyskasz moim zdaniem w drugim rzędzie, a wygląd najmniej ważny;] choć osobiście study lubię, a model pierwsza klasa.;]
PS. muzyka na plus;P

ODPOWIEDZ