[MOC] Makieta Lego Technic

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Filus
Posty: 596
Rejestracja: 2010-08-08, 20:37
Lokalizacja: Śląsk
brickshelf: Filus

 

#16 Post autor: Filus »

Być może początek był trochę za ostry, w sensie takim, że przycięte jest to tak, by zacząć od tematu, a nie stopniowo, wtedy nietolerancyjni mogliby sobie wyciszyć muzykę "w porę". Ja nie potępiam takiej muzyki, każdy może słuchać czego chce, każdy też może sobie podobającą mu się muzykę wrzucić do własnego filmu (abstrahuję od praw autorskich etc.).

Sam słucham innej muzyki, ale jestem otwarty na inne, a i nie wrzucam komuś, że dał muzykę do filmiku, która mi nie podchodzi, a są takowe publikacje na tym forum.

Głównie chodzi mi o pisanie posta tylko po to, żeby wyrazić oburzenie, że taką muzykę ktoś zamieścił w tle filmu. Toż to jawny spam, pisanie nie na temat IMO. Jeżeli byłoby to napisane niejako mimochodem - nie mam uwag. Ale tutaj tak nie jest - jest to wręcz narzucanie własnego zdania...

Awatar użytkownika
trawson89
Posty: 63
Rejestracja: 2010-11-14, 17:43
Lokalizacja: Jarosław
brickshelf: Trawson21

 

#17 Post autor: trawson89 »

Ten film nie miał byc publikowany dodałem z racji tego żeby jakoś to uwiecznic.Muzyka w pierwszej części to jakiś remix, nie jestem w stanie powiedziec jaki, natomiast druga cześc to "Atomic Cat"-TURN BACK.
Co do prezentacji :
Poza tym oceniać powinno się modele, sposób prezentacji, a nie czepiać się najmniej istotnego szczegółu.

Muzyka to moje własne upodobanie jestem fanem takiej muzyki wiec taka dodałem jeżeli komuś się nie podoba to przykro mi, miała byc podbuduwująca.Modele pneumatyczne są nie precyzyjne ale to wina po części operatora jak i samej pneumatyki.W najbliższym czasie mam zamiar zbudowac "ROPA EURO MAUS 4 " niewiem czy podołam temu zadaniu zobaczcie sami...

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3942
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#18 Post autor: legosamigos »

trawson89 pisze:...W najbliższym czasie mam zamiar zbudowac "ROPA EURO MAUS 4 " niewiem czy podołam temu zadaniu zobaczcie sami...
Musiałem zobaczyć co to za maszyna i widzę, że szykuje się jakiś skomplikowany kombajn, więc 3mam kciuki w jego realizacji
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#19 Post autor: M_longer »

legosamigos pisze:szykuje się jakiś skomplikowany kombajn,
Doczyszczarka do buraków. Jeden forumowicz buduje kombajn do buraków... Może byście się zgrali na jakiejś wystawie? :D

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3942
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#20 Post autor: legosamigos »

M_longer pisze:
legosamigos pisze:szykuje się jakiś skomplikowany kombajn,
Doczyszczarka do buraków. Jeden forumowicz buduje kombajn do buraków... Może byście się zgrali na jakiejś wystawie? :D
Może i doczyszczarka do buraków. Dla mnie, jako laika, wygląda jak kombajn albo jak kto woli maszyna wielofunkcyjna :)
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

tomaq
Posty: 232
Rejestracja: 2012-09-23, 21:04
Lokalizacja: Lubenia k.Rzeszowa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#21 Post autor: tomaq »

A tam czepiacie się muzyki, a jak jest gitara jak w wiekszości filmików tutaj i : łiiiiii czy to na głośniku czy słuchawkach to jest dobrze? weźcie poprawkę na to,że innych drażni właśnie rock czy metal...

Co do samych modeli, żeby nie było , że tylko OT: Bardzo mi się podoba taki styl budowania. Trochę starym techniciem czuć :) I właśnie chodzi o to jak juz niektórzy napisali, że widać radosne budowanie bez przesadnej dbałości o skalę , szczegóły. Tylko funkjonalność. Wydaje się ,że wszystko jest jak ma być :)

Co do wagi zdjęć, no wybaczcie, ale czasy 1Mb neostrady już chyba za nami i łącza powinny wyrabiać nie? :P
Ostatnio zmieniony 2013-02-12, 08:20 przez tomaq, łącznie zmieniany 2 razy.

Cieślu
VIP
Posty: 1263
Rejestracja: 2009-04-13, 22:21
Lokalizacja: Karczew/Warszawa
brickshelf: cieslu12

 

#22 Post autor: Cieślu »

Ale moze niektorzy mają internet z limitem danych albo chcieliby czasem obejrzeć jakiegos MOCa na komórce? Wtedy takie wielkie zdjęcia sprawiają ze się odechciewa. Poza tym takie się przyjęły standardy na forum, ze zdjęcia się zmniejsza do normalnych rozmiarów bo plakatu do powieszenia nad łóżkiem nikt nie potrzebuje :)

Muzyka...osobiscie wolę metal niz taką łupaninę ale jestem zdania, ze na ogół do filmow nie pasuje ani jedno ani drugie.

Ja na te wszystkie maszyny patrzę pod kątem tego, ze mają służyć do zabawy i dawać z teg frajdę. Wymuskanie estetyczne schodzi na dalszy plan. I to mi się podoba bo pokazuj do czego te klocki mają właściwie służyć.
Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.
WIP:
Oshkosh MMRS
MAN F2000
Iveco Powerstar

tomaq
Posty: 232
Rejestracja: 2012-09-23, 21:04
Lokalizacja: Lubenia k.Rzeszowa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#23 Post autor: tomaq »

Komórka zgodnie z przeznaczeniem niech służy do dzwonienia , a internet z limitem to pomyłka jakaś chyba. Przy limitach rzędu GB jak w dzisiejszych czasach to waga foto to raczej drugorzędna sprawa. Oglądanie filmów na yt radzę ograniczyć to i limit nie maleje tak szybko... :)
Ostatnio zmieniony 2013-02-18, 20:25 przez tomaq, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ