70500 Kai's Fire Mech

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 741
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#16 Post autor: Kirysowaty »

A bo będą? Możesz to zagwarantować? Ja pytam w sklepach o dostawy Ninjago, to się dowiaduję, że "LEGO nie ma dostępności u siebie". Na siłę promują tę całą Chimę, zamiast skorzystać z popularności tego, co znane i zrobić ostatni wielki rzut Ninjago, aby seria odeszła z hukiem, jak na "Ostatnią Bitwę" przystało, a nie z sześcioma mało ciekawymi zestawami. To chyba jeden z największych błędów marketingowych TLG w ostatnich latach.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#17 Post autor: Innos »

Kirysowaty pisze:A bo będą? Możesz to zagwarantować?
Na S@H sprawdzałem niedawno i tego zestawu już w ofercie nie było, był tam wyprzedany tak jak i w sklepach. Teraz znowu się pojawił, więc pewnie i w lokalnych sklepach będzie dostawa, a zatem warto poczekać, może znowu ceny spadną do nieco ponad 30zł. Ta pojedyncza oferta może być zresztą tego zapowiedzią.
Tak na marginesie - była mowa, że ten zestaw to najtańszy sposób zdobycia kamiennych wojowników. Zauważyłem, że na S@H jest jeszcze battle pack z 2 ninja i 2 takimi wojownikami, wcześniej go nie widziałem, a to zawsze jakaś alternatywa, kiedy powyższego zrecenzowanego zestawu na rynku brak.
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 741
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#18 Post autor: Kirysowaty »

Te battlepacki są chińskie. I drogie w dodatku.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Gnutek

#19 Post autor: Gnutek »

W Toruniu w sklepie patronackim, obiecano mi że dostanę SMSa jak się zestaw pojawi (a mówią, że ma się pojawić) - póki co cisza. Jak byłem w tym tygodniu, to zestaw nie było. Tymczasem widziałem w zeszłym tygodniu całkiem sporą ilość w Realu w Bydgoszczy. Dziś ponownie pewnie zajdę zobaczyć, bo jestem w okolicy :)

Awatar użytkownika
Piterko
Posty: 533
Rejestracja: 2008-08-23, 09:33
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
brickshelf: piterkotm

 

#20 Post autor: Piterko »

Jakiś czas temu dorwałem. Zestaw jest wspaniały, stabilny, do tego miecz autentycznie trzyma się w zaciśniętej pięści. Myślałem, że wsadzą go na stałe za pomocą pinów czy innych aksli, ale jednak nie, i to spore, pozytywne zaskoczenie. Pozowalny, zwłaszcza właśnie z tą ręką, nie mówiąc już o działku ogniowym. Ogniomiecz zaś (konkretnie - jego ostrze) to jeden z ciekawszych elementów, jakie przyszło mi oglądać. Prawdopodobnie będę chciał zdobyć też elektroostrze, bo możliwości użycia tychże są nielimitowane. A wszystko, co ma w sobie energię żywiołów, i wygląda świetnie pasuje mi (wychowałem się po części na anime to wiadomo :D ).
Obawiałem się, że będzie zbyt mały jak na robota, ale jest idealnie wyważony w każdym aspekcie, jak już wspomniałem, nie przewraca się. Małe cudeńko, polecam, Fiotr Proczewski.

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#21 Post autor: Szerszen »

Ja sprowadziłem sobie po prostu z amazona. Opóźniło to wysyłkę o dwa dni ale przyszło w komplecie.
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

Awatar użytkownika
Scrat
Posty: 543
Rejestracja: 2008-06-24, 01:31
Lokalizacja: Lubań
brickshelf: scratel

 

#22 Post autor: Scrat »

Kirysowaty pisze:A bo będą? Możesz to zagwarantować? Ja pytam w sklepach o dostawy Ninjago, to się dowiaduję, że "LEGO nie ma dostępności u siebie". Na siłę promują tę całą Chimę, zamiast skorzystać z popularności tego, co znane i zrobić ostatni wielki rzut Ninjago, aby seria odeszła z hukiem, jak na "Ostatnią Bitwę" przystało, a nie z sześcioma mało ciekawymi zestawami. To chyba jeden z największych błędów marketingowych TLG w ostatnich latach.
Będą w połowie września :)

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#23 Post autor: 3dom »

Scrat pisze:Będą w połowie września :)
Na S@H są już dostępne: http://shop.lego.com/en-PL/Kai-s-Fire-Mech-70500
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#24 Post autor: Szerszen »

W sklepie worldtoys (na Burakowskiej) też są ale cena... adekwatna do rzadkości.
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#25 Post autor: Innos »

Scrat pisze:Będą w połowie września :)
To dobrze, że nie czekałem i jeden mech dorzucił mi się do uzbierania 200zł na May the 4th.;) I chyba S@H to obok Amazona UK aktualnie najlepsze miejsce zakupu tego mecha przez najbliższe miesiące, oczywiście przy spełnieniu w obu serwisach wymogów do darmowej wysyłki.
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#26 Post autor: 3dom »

Tutaj tez jest kilka za 4 dyszki, opcja dla Warszawiakow: http://m.allegro.pl/przedmiot,lego-ninj ... 75544.html
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

ODPOWIEDZ