[MOC] Budynek zamkopodobny.

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Szygalew
VIP
Posty: 1617
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#16 Post autor: Szygalew »

Kirysowaty pisze:Rzeczywiście wygląda bardziej na mały klasztor. Podoba mi się ta surowa bryła, ciemny odcień szarego nieźle wygląda w połączeniu z brązowymi dachami. Są jakieś wnętrza?
Wnętrz nie ma.Tylko schody widoczne przez drzwi wychodzące na taras,no i kilka klocków,których nie potrafiłem wyciągnąć :)

Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 537
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#17 Post autor: Toltomeja »

Bardzo ciekawie wygląda tu połączenie ciemnoszarego z brązowym. Całość prezentuje się bardzo ładnie, szczególnie ożywiona przez zieleń na ścianach. No i jest dopracowane ze wszystkich stron.
Ogromnie podoba mi się to zdjęcie, a zwłaszcza brązowe nisze z oknami.

Szygalew
VIP
Posty: 1617
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#18 Post autor: Szygalew »

Dzięki,Mistrzu sztukaterii! Odnośnie zdjęcia,które ci się podoba,to ono przedstawia raczej najmniej dopracowaną stronę budynku... Jak na nie patrzę,to aż mi wstyd,bardziej niż z powodu wpadki z reklamą batonika.:) Jeszcze raz dziękuję.

Awatar użytkownika
Nolaloth
Posty: 26
Rejestracja: 2013-01-16, 11:45
Lokalizacja: Toruń
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#19 Post autor: Nolaloth »

Fajne jest to, że budowla mimo braku tych wnętrz i tak zachowała "bawialność" dzięki elementom typu taras, powóz konny itd. Ogółem fajny klasztor Ci wyszedł. Brak tylko mnichów :)
Każde Twoje działanie doprowadzi do konsekwencji, które spotkają nie tylko Ciebie, ale również innych.

Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 537
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#20 Post autor: Toltomeja »

Szygalew pisze:Jak na nie patrzę,to aż mi wstyd,bardziej niż z powodu wpadki z reklamą batonika.:
Nidy nie wiadomo, co sie spodoba :)
"MOC zawiera lokowanie produktu"

ODPOWIEDZ