30221 Fire Car

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
lennox
Posty: 50
Rejestracja: 2013-02-21, 15:54
Lokalizacja: Kraków

#31 Post autor: lennox »

Nie od dziś wiadomo że to nie aparaty robią zdjęcia tylko fotograf.
Proporcje rzeczy które składają się na dobre zdjęcie to: 50% umiejętności, 30% pomysł, 15% sprzęt, 5% inne.

Ja zawsze daje klarowny przykład znajomego mojego kumpla, który razem z nami amatorsko ściga się w maratonach MTB. Gość uzyskiwał naprawdę super czasy na rowerze za 10tyś. Każdy mu "wytykał" że to właśnie dlatego że ma "taki" rower... Pewnego razu na maraton wybrał się na Jubilacie (dla młodszych forumowiczów wyjaśniam, że jest to rower z fabryki Romet bodajże, bardzo popularny w latach 80). Jakież było zdziwienie "tych" co tak wytykali że to rower wygrywa, jak facet przejechał 30km w czasie mieszczącym się w pierwszej 100-tce na kilkaset osób. A Ci którzy pokupowali rowery za 15 i więcej kzł byli ciężko zdziwieni na trasie że koleś rowerem na dość małych kołach, bez przerzutek i amortyzacji wyprzedzał ich pod górę.
Rower dojechał ze złamanym widelcem nadpękniętą ramą i pokrzywionymi kołami, ale dojechał. ;)

Żeby nie było offtopa to recenzja bardzo fajna. Krótko zwięźle i na temat. Zdjęcia też poprawne.
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy...
Moja kolekcja

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#32 Post autor: Hezar »

I w tym miejscu proponuję już zakończyć dyskusję na temat fotografa, aparatu i ogólnie zdjęć w recenzjach. Test przebiegł pomyślnie, fotki z komórki jak najbardziej mogą nadawać się do publikacji i na tym może poprzestańmy.
Bardzo proszę o wypowiedzi nieodbiegające zbytnio od zrecenzowanego zestawu :^)
Ostatnio zmieniony 2013-03-30, 15:33 przez Hezar, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ