[MOC] INTERCEPTOR

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1476
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

[MOC] INTERCEPTOR

#1 Post autor: Misterzumbi »

Trzeci z kolei samochod Main Force Patrol to samochod Maxa Rockatanskiego.

Prawie taki sam jak Big Bopper, roznia sie detalami, i malowaniem. I tu znowu czekalem niewiadomo jak dlugo na pokazanie, bo koleczka i bo skosy w przedzie. I tu naklejki to LEGO, i tu przyszedl z pomoca AURI ktory przyslal mi chromowane felgi, bez ktorych (czytaj na szarych) autko wyglada totalnie beznadziejnie.

Obrazek

Tu chcialbym krotko wyjasnic kawalek ciemnoniebieskiej naklejki w tyle samochodu, otoz serkow 1x2 niema, sa tylko 1x1 i dlatego serek wisi na kierunkowskazie a nie odwrotnie. Mozna by sie pytac dlaczego nie pomalowalem, a to dlatego ze udalo mi sie zrobic wszystko z jedynek, i dopiero spojler okazal sie niemozliwy...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Galeria bedzie tu:

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=529285

Flicker oczywiscie juz jest.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Kruk
Posty: 471
Rejestracja: 2013-01-16, 12:18
Lokalizacja: Okolice Namysłowa
brickshelf: Na razie brak ;/...

 

#2 Post autor: Kruk »

No normalnie odjazd , jest genialny normalnie odlot ;D . Od razu widać rękę mistrza , kiedyś człek się męczył żeby to autko jakoś wyglądało , ale i tak nie był to efekt zadowalający , a zaś Tobie udało się dojść niemal do perfekcji . Cóż mogę więcej powiedzieć, chciałbym mieć takiego na biurku . Aha a ten slope 1x2 z przodu to jaki element ?? Gratulacje !!
Taka mała reklama, dla AFOL'i zniżka 20%: http://cutedragonsandmore.deviantart.com/

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#3 Post autor: glaz_pimpur »

Z całej czwórki Mad Maxa ten zdecydowanie najbardziej mi się podoba. Szkoda tylko, że serki na kuferku trzymają się tylko dzięki naklejce, (chyba że wstawiłeś tam plate'a 2 x 1 tr orange i zakleiłeś naklejką?)
Oponki zacne, trza będzie zainwestować.
Edyta
doczytałem się jak się te serki trzymają:)
Ostatnio zmieniony 2013-06-03, 21:47 przez glaz_pimpur, łącznie zmieniany 1 raz.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#4 Post autor: 3dom »

Kruk pisze:Aha a ten slope 1x2 z przodu to jaki element ??
Nowy element, ktory wstrzymywal prezentacje MOCa.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1476
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#5 Post autor: Misterzumbi »

Dzieki, ludzie nie czytaja, obojetnie jak malo by napisac...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

ODPOWIEDZ