[MOC] Number One

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 537
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#16 Post autor: Toltomeja »

Amal pisze:Oprócz tego, że wydaje się kruchy i przypomina raczej kosmiczny tetektor (?)
To połączenie detektora z traktorem?

Dzięki za komentarze!
Ostatnio zmieniony 2013-03-22, 19:51 przez Toltomeja, łącznie zmieniany 1 raz.

Amal

#17 Post autor: Amal »

No nie zupełnie tak. Nie miałem na myśli nic złego.Powinienem dodać, że Twój projekt jest jak najbardziej O.K. Jeśli tak samo super robisz traktory, to chylę czoła !

Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 537
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#18 Post autor: Toltomeja »

W żadnym wypadku nie myślałem, że miałeś na myśli coś złego. Ale nawet wujek Google nie zna czegoś takiego jak tetektor (wyskakuje mapka Ekwadoru po czesku) i stąd pytanie.

Ponawiam: Co to jest tetektor?

A traktorów póki co nie buduję. Ale może kiedyś.
Ostatnio zmieniony 2013-03-23, 16:44 przez Toltomeja, łącznie zmieniany 2 razy.

Amal

#19 Post autor: Amal »

tetektor to taki ... trakdor. (dopiero co załapałem) Jak się człowiek nie przyjrzy co pisze, to i w końcu wymyśli tetektor.

Jetboy

#20 Post autor: Jetboy »

Trakdor, a właściwie trackdoor, to mobilne drzwi na gąsienicach, może kiedyś zbuduje, dzięki za natchnienie :)
Ostatnio zmieniony 2013-03-25, 09:11 przez Jetboy, łącznie zmieniany 1 raz.

Amal

#21 Post autor: Amal »

Czy w związku z gapiostwem mam zmienić nick na "tetektor" lub "trakdor" ?

Jetboy

#22 Post autor: Jetboy »

Amal pisze:Czy w związku z gapiostwem mam zmienić nick na "tetektor" lub "trakdor" ?
Nie :) ale dopisek pod nickiem mogliby Ci dodać :)
Ostatnio zmieniony 2013-03-28, 22:42 przez Jetboy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 537
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#23 Post autor: Toltomeja »

Dopisać trzeba koniecznie. Możesz to już sam zmienić w swoim profilu czy nie? Bo na pewno dla mnie pozostaniesz już tetektorem :)

A trakdora też nie zrozumiałem, póki Jetboy nie napisał że chodzi o trackdoor. Tylko głupio mi było znowu pytać :)

Amal

#24 Post autor: Amal »

Toltomeja pisze: A trakdora też nie zrozumiałem, póki Jetboy nie napisał że chodzi o trackdoor. Tylko głupio mi było znowu pytać :)

Spieszę z wyjaśnieniem: w słowie "detektor" zamieniłem "d" na "t" . Skoro połączyłeś detektor z traktorem i zapytałeś co to jest "tetektor" , wypadało mi jakoś wyjść z niezręcznego własnego gapiostwa, dlatego też postanowiłem w słowie traktor również zamienić "t" na "d". Draktor mi jakoś dziwnie zabrzmiał, powstał więc trakdor, jednakże tutaj mnie złapał Jetboy i chciał nie chciał - zostałem rozłożony na łopatki.

ODPOWIEDZ