[MOC] Floating Crane

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Jetboy

#16 Post autor: Jetboy »

A mi własnie ze względu na te figurki praca się bardziej podoba.

Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 164
Rejestracja: 2012-11-19, 10:19
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#17 Post autor: Prezes »

Interesujące. Nietuzinkowy temat. Ciekawie zrobiony. Taka pojedyncza platforma, dźwig czy każdy inny pojazd to dobre miejsce na przedstawienie kilku mniejszych scenek. Podoba mi się miejsce z silnikiem. Prosta konstrukcja, ale zachowująca wszystkie charakterystyczne elementy silnika. Mechanik, ubrany na niebiesko, pracujący przy nim to jak wisienka na torcie :-) Pirat wygląda super, ale traktuję go tutaj jak psychola, na którego tylko chirurg zwrócił uwagę.

Na minus ? Użycie części z Technics'a. Nie przemawiają do mnie te dziurawe elementy. Chociaż jako ramię dźwigu jest OK.

Planujesz pociągnąć temat ? Czy to jednorazowy "strzał" ?

--- EDYTA ---
Zapomniałem zapytać: jak robisz zdjęcia ? Obrabiasz ? Widzę, że głębia ostrości mała, zdjęcia robione z bliska więc pewnie jasne szkło ? f2.8 ? f1.8 ? Macro ?
Ostatnio zmieniony 2013-04-15, 10:59 przez Prezes, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#18 Post autor: Sariel »

Na pewno jeszcze jakieś pływadła zrobie, dźwigów na razie nie planuję. Zdjęcia Sony a33 + Tamron 15-70 i oczywiście lekka obróbka.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#19 Post autor: 3dom »

Prezes pisze:Na minus ? Użycie części z Technics'a. Nie przemawiają do mnie te dziurawe elementy. Chociaż jako ramię dźwigu jest OK.
To akurat jest trudne do przeskoczenia jeżeli model ma wykorzystywac silniki. No chyba, ze chodzi Ci o gramofony ale takowych na filmie nie było :)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#20 Post autor: Sorrow »

:D
Przyznaj się, kąpiesz się z tym ustrojstwem? Albo chociaż z Indianinem w kajaku?

Bardzo sympatyczny filmik. Czołówka "Sariel and the Hamsters" rozkoszna. Być może była we wcześniejszych filmach, ale dopiero teraz ją zobaczyłam. Coraz ładniej ustawiasz ludziki! Klusek/Kulek jako młot na przemytników - w szczytowej formie. Ślicznie niebieska woda i czysta wanna dopełniają udanej całości:]

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#21 Post autor: Sariel »

Szorowałem ją z godzinę, dzięki ;) I nie, nie kąpię się z tym ustrojstwem bo ta wanna jest tak kompaktowa, że nawet osoba o mojej tuszy miałaby z tym spory problem :P

ODPOWIEDZ