[MOC] Tetsuo

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

#16 Post autor: crises »

GITS jest strasznie wyeksploatowany. Wolałbym coś ze Studia Ghibli. Chociaż Totorów na flickrze też trochę jest.

Jetboy

#17 Post autor: Jetboy »

crises pisze:GITS jest strasznie wyeksploatowany. Wolałbym coś ze Studia Ghibli. Chociaż Totorów na flickrze też trochę jest.
Może "Ruchomy Zamek Hauru"?

edit: Taki naprawdę ruchomy :)
Ostatnio zmieniony 2013-05-13, 13:23 przez Jetboy, łącznie zmieniany 1 raz.

crises

#18 Post autor: crises »

Jetboy pisze:
crises pisze:GITS jest strasznie wyeksploatowany. Wolałbym coś ze Studia Ghibli. Chociaż Totorów na flickrze też trochę jest.
Może "Ruchomy Zamek Hauru"?

edit: Taki naprawdę ruchomy :)
Kuszące, ale nie czuję się na siłach :-)

Obrazek

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 741
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#19 Post autor: Kirysowaty »

Jetboy pisze:Trzeba było mu zrobić wodogłowie, a przynajmniej wysokie czoło i by było o niebo lepiej. Ale i tak się broni.
Popieram - oczy odrobinkę niżej i wysokie czoło, może jeszcze włoski bardziej "spiczaste". Teraz wygląda trochę jak Juliusz Cezar, choć praca i tak bardzo zacna.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

#20 Post autor: pit »

Jetboy pisze:Taki naprawdę ruchomy :)
Zorganizuj tylko legowego Calcifera i zamek będzie chodził ;)

A skoro się już odezwałem w temacie; to mnie też na pierwszy rzut oka ta ręka wydała się jakimś robotem; psem-robotem.

A skoro :) już mowa o "Ruchomym zamku Hauru", to słyszałem opinię, że ten film to jest totalna komercha i Miyazaki się sprzedał. :)
Pozdrawiam,
Piotrek

crises

#21 Post autor: crises »

pit pisze: A skoro :) już mowa o "Ruchomym zamku Hauru", to słyszałem opinię, że ten film to jest totalna komercha i Miyazaki się sprzedał. :)
Miyazaki się skończył po Kill'em all.
A nie, to była Metallica.

Nie widziałem jeszcze ostatniego dzieła od Ghibli, czyli Ponyo. Może tam się skończył na dobre? Ruchomy zamek nie był rewelacją. Już nawet Spirited away nie było arcydziełem.

Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#22 Post autor: bacon »

Wygląda świetnie i mówię to ja, wielki znawca mangi! Oglądałem wszystkie odcinki Kapitana Tsubasy! :)

Neptun
Posty: 9
Rejestracja: 2012-03-19, 12:36
Lokalizacja: Pabianice
brickshelf: Neptun1988

 

#23 Post autor: Neptun »

Tetsuo świetny, gdzieś powinienem mieć Akirę jeszcze na płycie w szufladzie, trzeba by sobie kiedyś przypomnieć :D
A co do zamku Hauru przypomniała mi się od razu stara notka na klockach

crises

#24 Post autor: crises »

Właśnie się na flickrze dowiedziałem, że zamiast Akira napisałem Fukira. Ah ten japoński :-)

Mrutek

#25 Post autor: Mrutek »

crises pisze:Właśnie się na flickrze dowiedziałem, że zamiast Akira napisałem Fukira. Ah ten japoński :-)
Chyba wie co pisze skoro urodził się w Tokio i mieszkał tam 15 lat od '74 do '89 ;)

ODPOWIEDZ