[MOC] Wykidajło - ewolucja

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
mandrax2150

[MOC] Wykidajło - ewolucja

#1 Post autor: mandrax2150 »

Witam!

Chciałem Wam przedstawić ostatni wariant mojego MOC'a. Od pierwszej publikacji przeszedł on szereg "mutacji", aż w końcu wyewoluował do tej wersji. Ta jest już wersją ostateczną.

Obrazek

Pora zająć się innym MOC'em, który poszedł w odstawkę, a chcę go ukończyć na 7 lipca i zabrać ze sobą na wystawę.

Jak większość z Was wie lub nie wiedziała to powiem, że model po wcześniejszej publikacji został rozłożony. Nigdy tak nie postępowałem, zawsze odczekiwałem trochę po napisaniu postu. Teraz mam nauczkę, gdyż musiałem do budowy przystąpić jeszcze raz i jak Wasze wprawne oko zauważy nie obyło się bez zmian. Nie są one tak zauważalne ale np główną z nich jest ulepszenie samego ludka, nie chodzi mi tutaj o głowę lecz o jego ruchy. Teraz podczas jazdy ludek porusza tułowiem w górę, w dół i lekko na boki co fajnie i dość realistycznie wygląda.
Kolejna zmiana to ulepszenie "kiperka" jest już na stale sprzężony z podwoziem przyczepki i skrzynią ładunkową a nie tak jak w poprzedniej wersji "latał" luźno.

Obrazek

Resztę zmian pozostawiam Wam do wypatrzenia :P

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mam nadzieję, że spodobał Wam się ten zabawowy MOC niezależnie od tego jaką miał historię :)

Ci co żądni są wiedzy i chcą zobaczyć jakie były początki MOC'a odsyłam tutaj i tu

Galeria

Film - sorki że tak późno, ale kompletnie nie miałem czasu - wybaczcie to opóźnienie
Ostatnio zmieniony 2013-06-24, 13:03 przez mandrax2150, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#2 Post autor: legosamigos »

Widziałem również tego Twojego pierwszego MOCa i bardzo mi się podobał i rozbawił mnie :) Chciałem tam napisać posta, ale temat został zamknięty. No trudno. Teraz pozostaje Ci dorobić jakąś Legową główkę ;) nie cenzurowaną i film. Rozumiem, że od nowa musiałeś zbudować swojego MOCa . Co do rowerku. Bardzo fajny i prosty MOC. Fajnie wyglądało, jak nóżki kręciły pedałami i na tej bieżni oraz jak pociągałeś za sznurek. Może troszkę te nóżki były za długie, ale ogólnie zabawowy MOC
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

ODPOWIEDZ