Węgierski autobus Ikarus 260.04

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Mateusz93

#61 Post autor: Mateusz93 »

mercg pisze:Powinniście się cieszyc, że kolega promuje za darmo klocki w różnych mediach a wy mu wytykacie, że do zbyt wielu mediów wysłał info. Gdybym nie kupił Auto Świata to bym nie wiedział o tym Ikarusie a tak przynajmniej wiem. Napisałem już wcześniej żeby oceniac model a nie media, moderacja powinna zadziałac i usunąc niepotrzebne wpisy "medialne".
Dzięki chociaż jeden z tych co nie wytyka mi medialności. Oni się nie cieszą z reklamy klocków LEGO w mediach, bo nie jest nic o nich. Tak uważam po przeczytaniu komentarzy, nie dotyczących w ogóle mojego autobusu.
SMIGOL pisze:Na skutek pozytywnych reakcji po zamieszczeniu swojego modelu we wszelkiej maści mediach kompletnie niezwiązanych z Lego, wpadłeś w niejaki samozachwyt. Podobnych reakcji spodziewałeś się tu, na forum i nagła fala krytyki wywołała u Ciebie - delikatnie mówiąc - irytację.

To słowa mojej żony po przeczytaniu tego wątku a to bardzo inteligentna kobieta jest :)

Ponadto mam dziwne wrażenie, że nie zamierzasz poprawiać swojego modelu....Twoje wypowiedzi wywołują u mnie takie odczucie.

I teraz najlepsze - będziesz musiał go poprawić - w przeciwnym razie wyjdzie, że mam rację :)
Ja się cieszę ze swojego modelu i zachwycam się nim. Nie spodziewałem się dobrych zdań po Was, czytam forum od dawna, ale myślałem, że powiecie mi co mam poprawić. Na razie nie zamierzam nic poprawiać, bo nie mam za co kupić elementy LEGO, pisałem już o tym we wcześniejszych postach. Trzeba czytać ze zrozumieniem!
Ostatnio zmieniony 2013-12-12, 16:38 przez Mateusz93, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dr. Ops
Posty: 99
Rejestracja: 2011-01-14, 21:23
Lokalizacja: Jaworzno

#62 Post autor: Dr. Ops »

Mateusz93 pisze:
mercg pisze:Powinniście się cieszyc, że kolega promuje za darmo klocki w różnych mediach a wy mu wytykacie, że do zbyt wielu mediów wysłał info. Gdybym nie kupił Auto Świata to bym nie wiedział o tym Ikarusie a tak przynajmniej wiem. Napisałem już wcześniej żeby oceniac model a nie media, moderacja powinna zadziałac i usunąc niepotrzebne wpisy "medialne".
Dzięki chociaż jeden z tych co nie wytyka mi medialności. Oni się nie cieszą z reklamy klocków LEGO w mediach, bo nie jest nic o nich. Tak uważam po przeczytaniu komentarzy, nie dotyczących w ogóle mojego autobusu.
Tu nie chodzi o medialność, tylko o twój samozachwyt.
Przykro mi, ale swoimi wypowiedziami udowadniasz, że brak Ci skromności i pokory.

Dostałeś wiele cennych uwag odnośnie modelu, więc jeżeli chcesz by był lepszy to jest co poprawiać, a jak chciałeś znać zdanie użytkowników na temat obecnej wersji to też poznałeś - mianowicie jest przeciętny.

A to, że komuś przeszkadza obnoszenie się z czymś średnim mnie nie dziwi. Nie trzeba się rzucać od razu :)

Awatar użytkownika
SMIGOL
Posty: 206
Rejestracja: 2011-11-13, 20:46
Lokalizacja: Kamienna Góra
brickshelf: smigol

 

#63 Post autor: SMIGOL »

Mateusz93 pisze:Trzeba czytać ze zrozumieniem!
Od początku to Ty nie czytasz za zrozumieniem. Poza tym dalsza dyskusja nie ma sensu, ponieważ Wszyscy mówimy Ci to samo, a do Ciebie nic nie dociera. Szkoda czasu...
Ostatnio zmieniony 2013-07-26, 22:44 przez SMIGOL, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej. Autora nie znam.

Mateusz93

#64 Post autor: Mateusz93 »

Dr. Ops pisze:
Mateusz93 pisze:
mercg pisze:Powinniście się cieszyc, że kolega promuje za darmo klocki w różnych mediach a wy mu wytykacie, że do zbyt wielu mediów wysłał info. Gdybym nie kupił Auto Świata to bym nie wiedział o tym Ikarusie a tak przynajmniej wiem. Napisałem już wcześniej żeby oceniac model a nie media, moderacja powinna zadziałac i usunąc niepotrzebne wpisy "medialne".
Dzięki chociaż jeden z tych co nie wytyka mi medialności. Oni się nie cieszą z reklamy klocków LEGO w mediach, bo nie jest nic o nich. Tak uważam po przeczytaniu komentarzy, nie dotyczących w ogóle mojego autobusu.
Tu nie chodzi o medialność, tylko o twój samozachwyt.
Przykro mi, ale swoimi wypowiedziami udowadniasz, że brak Ci skromności i pokory.

Dostałeś wiele cennych uwag odnośnie modelu, więc jeżeli chcesz by był lepszy to jest co poprawiać, a jak chciałeś znać zdanie użytkowników na temat obecnej wersji to też poznałeś - mianowicie jest przeciętny.

A to, że komuś przeszkadza obnoszenie się z czymś średnim mnie nie dziwi. Nie trzeba się rzucać od razu :)
A Wy to co pokazujecie, że jesteście tacy wielcy. Nikt poza wami nie może nic pokazać w mediach, bez waszej konsultacji, a jeśli pokaże to już jest krytykowany. Założyłem ten temat, żeby poznać opinie o moim autobusie, a nie o samym siebie.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#65 Post autor: 3dom »

Mateusz, zrozum, ze nie zazdroscimy Ci publikacji w Gosciu Niedzielnym czy innych pismach/pisemkach/portalach. Mysle, ze dla wiekszosci forumowiczow duzo wiekszym zaszczytem jest zablogowanie MOCa przez TBB, TBs czy inna miedzynarodowa strone poswiecona LEGO. Pewnie dla 95% odbiorcow czy nawet redaktorow mediow, do ktorych uderzyles pojecie AFOLstwa jest obce a o LUGPolu nie maja pojecia. Stad Twoj, umowmy się, przecietny MOC zrobil na nich wrazenie bo jest czyms innym niz znaja z polki w Tesco czy Carrefourze. Jakby np. Jerac wyslal im Syrenke, Karwik dowolne swoje autko albo Sariel Mercedesa to efekt bylby taki sam, jak nie wiekszy. Bardziej chodzi o poirytowanie Twoim parciem na szklo i ewidentnym naciaganiem faktow.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#66 Post autor: M_longer »

Mateusz93 pisze:No to niech Ci generałowie budownictwa też pokażą swoje budowle w mediach. Po tych komentarzach widzę, że najlepiej byłoby pisać o was w mediach. Nikt bez waszej konsultacji nie może pokazać w mediach swoich budowli, bo jest od razu krytykowany. Żałuję, że w ogóle się tu zarejestrowałem, ale wolę mieć pogląd na to co o mnie piszecie.
Pokazałem. Mam teraz szansę rozmawiać z Tobą jak równy z równym? (jak nie masz dwóch metrów wzrostu to może być o to ciężko :D )
Każdy może pokazywać swoje modele gdzie chce. Masa osób pokazuje swoje modele. Tylko trochę w innym stylu. Wiesz, trochę dziwnie się czułem gdy otworzyłem Angorkę, a tam zachwyt nad modelikiem autobusu, który jest mniejszy od koła moich głównych, "medialnych" modeli, które wymagały masę zaangażowania, czasu i pociągnięcia za odpowiednie sznurki żeby dostać do nich dokumentację. Modelikiem który nie wymaga jakichś niespotykanych zdolności budowania, ot fajny ale bez zachwytu. A Twoje modele zostały opisane w mediach jakby były najlepsze pod słońcem. Krytyka jest wliczona w ten interes, choćbyś był niesamowicie zdolnym budowniczym, zawsze komuś coś się może nie spodobać.
Mateusz93 pisze:Oni się nie cieszą z reklamy klocków LEGO w mediach, bo nie jest nic o nich. Tak uważam po przeczytaniu komentarzy, nie dotyczących w ogóle mojego autobusu.
Ja po przeczytaniu Twoich komentarzy uważam że cieszysz się po prostu z tego że o Tobie i o Twojej pracy napisano w mediach. Nie zmienia to jednak faktu że popadasz nieco w samozachwyt, bo ten model wymaga poprawy.
Mateusz93 pisze:Ja się cieszę ze swojego modelu i zachwycam się nim. Nie spodziewałem się dobrych zdań po Was, czytam forum od dawna, ale myślałem, że powiecie mi co mam poprawić.
Obejrzeliśmy, powiedzieliśmy, czekamy na wyniki tych poprawek. Jeśli czytasz forum od dawna to zauważyłeś pewnie że poziom budowania jest tu wysoki, więc mogłeś się nastawić na to że nie będziemy komentować Twojego autobusu w samych superlatywach.




Kurcze normalnie powtórka z rozrywki, tylko że zamiast dźwigu jest autobus. Co się ostatnio dzieje na tym forum?

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#67 Post autor: Bricksley »

M_longer pisze:Kurcze normalnie powtórka z rozrywki, tylko że zamiast dźwigu jest autobus. Co się ostatnio dzieje na tym forum?
Cóż, niektórzy po prostu mają problem jeśli usłyszą słowo krytyki. Nic nie jest idealne, a jeśli ktoś spodziewa się samych pochwał to daleko nie zajdzie. Przykre jest to, że ostatnio dotyka to Nas coraz częściej.
Pozdrawiam :)

Mateusz93

#68 Post autor: Mateusz93 »

M_longer pisze:
Mateusz93 pisze:No to niech Ci generałowie budownictwa też pokażą swoje budowle w mediach. Po tych komentarzach widzę, że najlepiej byłoby pisać o was w mediach. Nikt bez waszej konsultacji nie może pokazać w mediach swoich budowli, bo jest od razu krytykowany. Żałuję, że w ogóle się tu zarejestrowałem, ale wolę mieć pogląd na to co o mnie piszecie.
Pokazałem. Mam teraz szansę rozmawiać z Tobą jak równy z równym? (jak nie masz dwóch metrów wzrostu to może być o to ciężko :D )
Każdy może pokazywać swoje modele gdzie chce. Masa osób pokazuje swoje modele. Tylko trochę w innym stylu. Wiesz, trochę dziwnie się czułem gdy otworzyłem Angorkę, a tam zachwyt nad modelikiem autobusu, który jest mniejszy od koła moich głównych, "medialnych" modeli, które wymagały masę zaangażowania, czasu i pociągnięcia za odpowiednie sznurki żeby dostać do nich dokumentację. Modelikiem który nie wymaga jakichś niespotykanych zdolności budowania, ot fajny ale bez zachwytu. A Twoje modele zostały opisane w mediach jakby były najlepsze pod słońcem. Krytyka jest wliczona w ten interes, choćbyś był niesamowicie zdolnym budowniczym, zawsze komuś coś się może nie spodobać.
Mateusz93 pisze:Oni się nie cieszą z reklamy klocków LEGO w mediach, bo nie jest nic o nich. Tak uważam po przeczytaniu komentarzy, nie dotyczących w ogóle mojego autobusu.
Ja po przeczytaniu Twoich komentarzy uważam że cieszysz się po prostu z tego że o Tobie i o Twojej pracy napisano w mediach. Nie zmienia to jednak faktu że popadasz nieco w samozachwyt, bo ten model wymaga poprawy.
Mateusz93 pisze:Ja się cieszę ze swojego modelu i zachwycam się nim. Nie spodziewałem się dobrych zdań po Was, czytam forum od dawna, ale myślałem, że powiecie mi co mam poprawić.
Obejrzeliśmy, powiedzieliśmy, czekamy na wyniki tych poprawek. Jeśli czytasz forum od dawna to zauważyłeś pewnie że poziom budowania jest tu wysoki, więc mogłeś się nastawić na to że nie będziemy komentować Twojego autobusu w samych superlatywach.




Kurcze normalnie powtórka z rozrywki, tylko że zamiast dźwigu jest autobus. Co się ostatnio dzieje na tym forum?
Powiem tak wiedziałem, że mogę się tutaj spodziewać krytyki mojego modelu, bo nie jest on super. W kółko jest temat tych mediów. Nie wstydzę się swojego modelu, wysłałem info do mediów, oni się zainteresowali i co, źle? Opisali mój model jak chcieli. Każdy może wysłać swoje trzy grosze, gdzie chce.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#69 Post autor: M_longer »

Mateusz93 pisze:owiem tak wiedziałem, że mogę się tutaj spodziewać krytyki mojego modelu, bo nie jest on super. W kółko jest temat tych mediów. Nie wstydzę się swojego modelu, wysłałem info do mediów, oni się zainteresowali i co, źle? Opisali mój model jak chcieli. Każdy może wysłać swoje trzy grosze, gdzie chce.
Ok, ja mogę temat mediów skończyć w tym momencie. Masz plik LDD z tym modelem, prawda? Wirtualne klocki są dostępne od ręki i w dowolnych ilościach, możesz tam nanieść poprawki zgodnie z naszymi sugestiami.

Mateusz93

#70 Post autor: Mateusz93 »

M_longer pisze:
Mateusz93 pisze:owiem tak wiedziałem, że mogę się tutaj spodziewać krytyki mojego modelu, bo nie jest on super. W kółko jest temat tych mediów. Nie wstydzę się swojego modelu, wysłałem info do mediów, oni się zainteresowali i co, źle? Opisali mój model jak chcieli. Każdy może wysłać swoje trzy grosze, gdzie chce.
Ok, ja mogę temat mediów skończyć w tym momencie. Masz plik LDD z tym modelem, prawda? Wirtualne klocki są dostępne od ręki i w dowolnych ilościach, możesz tam nanieść poprawki zgodnie z naszymi sugestiami.
Na pewno naniosę poprawki najpierw w pliku LDD, a później jak będę miał za co kupić brakujące elementy to poprawię autobus.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#71 Post autor: M_longer »

Mateusz93 pisze:Na pewno naniosę poprawki najpierw w pliku LDD, a później jak będę miał za co kupić brakujące elementy to poprawię autobus.
To pokaż poprawioną wersję z LDD, może jeszcze coś uda się dopracować przed ostatecznymi zakupami? :)

Tak przy okazji, możesz sobie już ustawić avatar ;)
Ostatnio zmieniony 2013-07-26, 22:31 przez M_longer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#72 Post autor: bacon »

M_longer pisze:Tak przy okazji, możesz sobie już ustawić avatar ;)
I dać ogłoszenie sprzedaży Ikarusa ;)

Awatar użytkownika
tbzz
Posty: 370
Rejestracja: 2012-12-28, 18:27
Lokalizacja: Olsztyn/Szczytno
brickshelf: tbzz
Kontakt:

 

#73 Post autor: tbzz »

Przeczytawszy całą tę polemikę (pięć stron! o czym..?) napiszę koledze Mateusz93 jedno. To samo, co pisałem na blogu Noriego w komentarzach, dotyczących mega promocji Twojej pracy już kilka miesięcy temu. Trochę pokory kolego. Masz 19 lat, a tym co tworzysz ( a przede wszystkim piszesz i dookoła siebie robisz) stawiasz się dużo powyżej tych chłopaków na tym forum, którzy w środowisku znani są na całym świecie. Promocja siebie, własnych przekonań, dokonań lokalnych związanych z portalem, czy może naprawdę tego co czujesz w związku z Lego? Nie wiem. I mnie to nie obchodzi. Wiem jedno. Nie tędy droga. I czuję, że zalogowałeś się tu tylko po to, bo poczytałeś o nieprzychylnych komentarzach na innych portalach ludzi związanych w Polsce z Lego od lat i chciałeś wygładzić rysy na Twoim pomyśle. Sorry, musiałem to napisać, bo pierwszy raz na Lugpolu coś mnie irytuje.
Ostatnio zmieniony 2013-07-26, 22:47 przez tbzz, łącznie zmieniany 1 raz.
Insta (główny kanał) @legos_soul
Blog Lego http://legosoul.wordpress.com/
Zestawy http://brickset.com/sets/ownedby-tbzz

Mateusz93

#74 Post autor: Mateusz93 »

tbzz pisze:Przeczytawszy całą tę polemikę (pięć stron! o czym..?) napiszę koledze Mateusz93 jedno. To samo, co pisałem na blogu Noriego w komentarzach, dotyczących mega promocji Twojej pracy już kilka miesięcy temu. Trochę pokory kolego. Masz 19 lat, a tym co tworzysz ( a przede wszystkim piszesz i dookoła siebie robisz) stawiasz się dużo powyżej tych chłopaków na tym forum, którzy w środowisku znani są na całym świecie. Promocja siebie, własnych przekonań, dokonań lokalnych związanych z portalem, czy może naprawdę tego co czujesz w związku z Lego? Nie wiem. I mnie to nie obchodzi. Wiem jedno. Nie tędy droga. I czuję, że zalogowałeś się tu tylko po to, bo poczytałeś o nieprzychylnych komentarzach na innych portalach ludzi związanych w Polsce z Lego od lat i chciałeś wygładzić rysy na Twoim pomyśle. Sorry, musiałem to napisać, bo pierwszy raz na Lugpolu coś mnie irytuje.
Przeczytałeś człowieku tą polemikę, ale widać nie ze zrozumieniem. Jak już pisałem wcześniej zalogowałem się tutaj, aby poznać opinie użytkowników tego forum na temat mojego Ikarusa. Ja jestem zadowolony z tego, że jest rozgłos na temat mojej pracy. Męczą już mnie te wasze komentarze nie na temat, co Wam przeszkadza, że jest rozgłos mojej pracy w mediach? Moja praca mój rozgłos! Normalnie nic nie można napisać bez waszej zgody! Uważacie się za Bogów! Po waszych komentarzach uznaje, że musiałbym pisać do mediów o Was, o Waszych pracach.
Ostatnio zmieniony 2013-07-26, 23:29 przez Mateusz93, łącznie zmieniany 1 raz.

Bua
Posty: 32
Rejestracja: 2012-08-27, 14:03
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#75 Post autor: Bua »

Wątek pewnie zaraz zostanie zamknięty.
Mateusz93 pisze:Ja jestem zadowolony z tego, że jest rozgłos na temat mojej pracy. Męczą już mnie te wasze komentarze nie na temat, co Wam przeszkadza, że jest rozgłos mojej pracy w mediach? Moja praca mój rozgłos! Normalnie nic nie można napisać bez waszej zgody! Uważacie się za Bogów! Po waszych komentarzach uznaje, że musiałbym pisać do mediów o Was, o Waszych pracach.
Wykreowałeś w mediach swoją pracę na wizytówkę polskich budowniczych Lego. Nieważne, czy świadomie, czy nie. Tak wyszło przez brak profesjonalizmu dziennikarzy. W ten sposób zostałeś reprezentantem tego środowiska i teraz to nie jest już tylko Twoja sprawa. Tymczasem ta praca nie zasługuje na miano sztandarowej.

Mimo, że patrzę na sprawę z boku, doskonale rozumiem niezadowolenie legowego półświatka. Potrafię też podać podobny przykład dotyczący mnie samego. Otóż ćwiczę sobie grę na perkusji. Mógłbym napisać sobie jakąś partię, nagrać jej wykonanie i porozsyłać do mediów, pisząc im, że jeśli 10 000 osób polubi mój filmik, to na MTV mój wyczyn będzie pokazywany przez 3 miesiące jako "polskie granie". Mógłbym to zrobić, ale wiem, że byłoby to niepoważne, bo zdaję sobie sprawę, że w moim kraju, ba, mieście, są perkusiści o znacznie dłuższym stażu, znacznie lepszej technice, znacznie bardziej muzykalni - po prostu grający lepiej. Z tego powodu nie nadaję się na ich reprezentanta w świecie. Rozumiem to i dlatego nie pcham się nigdzie z tego typu pomysłami.

Nie znam żadnego z udzielających się w tym wątku forumowiczów, ale jestem przekonany, że nikt nie ma wobec Ciebie złych intencji.

Zablokowany