6533 Police 4x4

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#16 Post autor: glaz_pimpur »

zen535i pisze:W nowych i tak nie mieszczą się dwa ludziki więc tak czy siak proporcji nie ma .
Jednym się nie mieszczą, a drudzy robią wnętrze na 5 studów:)
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Piterko
Posty: 533
Rejestracja: 2008-08-23, 09:33
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
brickshelf: piterkotm

 

#17 Post autor: Piterko »

Mój pierwszy zestaw, który rozpoczął cały szał na lego gdzieś w okolicach 94-95 roku :) Masa zabawy - otwiean drzwi, otwierany dach, trójkąt ostrzegawczy, policjant z czapką - I nic więcej sienie liczyło. Ten moment kiedy nie miałem pojęcia jak zrobić pierwszy ruch z instrukcji. Serio, wcześniej byłem przyzwyczajony tylko do pojedynczych klocków, nie całych wymodelowanych części jak właśnie podwozie. Dwie minuty przeglądania części i w głowie nagle zaczęło się coś rodzić. Coś niesamowitego i magicznego. Nie tylko umiejętność budowania, kształtowania modelików, analizowania dostępnych części ale coś więcej. I potem doszła minikoparka, żółty minijeep, skuter śnieżny, czarna motorówka, hot-rod z szyberdachem(ten ze srebrnymi wydechami po bokach był moim marzeniem odkąd zobaczyłem go w instrukcji), IcePlanetarny ministatek, smoczy wóz Rycerzy Smoka, Pirackie tratwy i łódź gwardzistów, łazik księżycowy a także batyskaf i ludziki Aquazone. Ten mały policyjny wóz 4x4 rozpoczął wielką rewolucję w moich zainteresowaniach. Jakies 2 miesiące temu odnalazłem wszystkie części i odbudowałem go (podobnie jak kopareczkę i czerwony miniskuter śnieżny) i stoi sobie na półce.
Dobre czasy, dobre czasy...

Awatar użytkownika
stpman
Posty: 502
Rejestracja: 2007-09-15, 09:11
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: stpman

 

#18 Post autor: stpman »

Melduję, że także mam go z dzieciństwa:) Same pozytywne wspomnienia, choć to był mój jedyny policjant. Biedak jeździł do wszystkich spowodowanych przeze mnie wypadków. Eh... dzieciństwo. Wczoraj się brutalnie skończyło:)
Ride Your Way!

Awatar użytkownika
josio
Posty: 37
Rejestracja: 2011-03-28, 19:58
Lokalizacja: Świdwin
Kontakt:

#19 Post autor: josio »

Ehhh.... pierwszy zestaw, dostałem go jak miałem 5 lat, wtedy był czymś z innego świata, Polska była zaraz po transformacji, na ulicach królowały maluchy, polonezy itp. A tu samochodzik który się kojarzył z zachodem, w moich oczach on wyglądał wtedy po prostu bosko, teraz jak patrzę na ten zestawik to wygląda pokracznie. Ale cóż sentyment pozostał.
Ostatnio zmieniony 2013-10-06, 09:22 przez josio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
David
Posty: 58
Rejestracja: 2013-05-07, 08:41
Lokalizacja: Dębica
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#20 Post autor: David »

Jak tak patrzę na tą recenzje, zalewa mne sentymentalizm, no naprawdę- dawniej te klocki miały jakąś inną duszę, jakiś inny klimat..
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Oni żują pszczoły.

ODPOWIEDZ