[MOC] TMNT: Początki

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Jetboy

[MOC] TMNT: Początki

#1 Post autor: Jetboy »

Obrazek
TMNT: The very begginings by the_jetboy, on Flickr

Początki są trudne, ale z taki mistrzem jak Mistrz Splinter, nie mogło się źle ułożyć.

Zastanawiałem się nad dołożeniem żółwiom kokardek w odpowiednich kolorach, niestety brakło mi dwóch z nich. Ale do wystawy wyjdzie jeszcze parę zestawów Friends, może mi się uda uzbierać komplecik.

Temat w dziale Oddech historii, bo dla Żółwi to już jest historia. Zastanawiałem się czy nie umieścić tego MOCa w dziale Zew Prazyszłości, bo Żołwie czeka świetlana przyszłość, o ile tylko Shreder jej nieco nie ściemni.

Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#2 Post autor: bacon »

Jak już pisałem na nieco innym forum, niezwykle pomysłowa praca. I powtórzę się, po Mietku to twój najlepszy projekt.

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#3 Post autor: Szerszen »

Powinien istnieć taki zestaw firmowy.
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#4 Post autor: Ciamek »

Rewelacja : o)
Kokardki nie potrzebne, wiadomo o co chodzi. Zresztą kokardki dostali chyba później.

Też dłubię coś żółwiowego, ale u mnie będzie tylko jeden.
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#5 Post autor: 3dom »

Zdecydowanie najlepsza Twoja winietka.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
blizzard
Posty: 820
Rejestracja: 2011-10-04, 15:48
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: blizzard00453005_0000002

 

#6 Post autor: blizzard »

Szkoda że mu się jeden w jajka wgryza,troszkę niefortunne ułożenie żółwika.
A tak to praca bardzo fajna :) Wydaje mi się, że nikt nie będzie miec problemow z odgadnięciem o jakich bohaterów chodzi ;)
Niemniej jednak mogleś do łapki kazdego z żółwików dowiązac sznureczek w takim kolorze, w jakim Żółwie Ninja się nosiły. (zamiast kokardek)
Ciamek pisze:Zresztą kokardki dostali chyba później.
A tam marudzisz :D
Ostatnio zmieniony 2013-11-07, 23:39 przez blizzard, łącznie zmieniany 2 razy.

Darkelmo
Posty: 194
Rejestracja: 2008-08-26, 19:21
Lokalizacja: Warszawa

#7 Post autor: Darkelmo »

Praca świetna. Tak jak pisałem na innym forum - jedni patrzą na żółwia z "friends" i myślą po co mi to a Ty wykorzystujesz go w kapitalny sposób, ze aż zachciewa się mieć takiego żółwia w swojej kolekcji klocków.

M-Tron
Posty: 29
Rejestracja: 2011-06-30, 21:44
Lokalizacja: Lublin

#8 Post autor: M-Tron »

Bardzo fajny MOCyk, estetyczny i pomysłowo zrealizowany :D Oczywiście nie byłbym sobą jakbym trochę nie ponarzekał - otóż Splinter kiedy przygarnął żółwiątka, był jeszcze człowiekiem (Hamato Yoshi). Szczurem - mutantem stał się zaraz po metamorfozie żółwi, gdy przybrały one już swoją humanoidalną postać. Zresztą, najlepiej to oddaje animacja, od ok 8 minuty - tmnt 87. Więc jeśli trzymamy się oryginalnej wersji to proponuję albo zmienić figurkę na ludka, albo dać bardziej podrośnięte żółwie :) Albo (najlepiej (?) żeby nie psuć klimatu) machnąć ręką na poprawność i potraktować MOC'a jako wersję alternatywną :D Czekam na więcej dzieł związanych z Turtlesową tematyką :D
Ostatnio zmieniony 2013-11-08, 20:42 przez M-Tron, łącznie zmieniany 1 raz.

Jetboy

#9 Post autor: Jetboy »

M-Tron pisze:Bardzo fajny MOCyk, estetyczny i pomysłowo zrealizowany :D Oczywiście nie byłbym sobą jakbym trochę nie ponarzekał - otóż Splinter kiedy przygarnął żółwiątka, był jeszcze człowiekiem (Hamato Yoshi). Szczurem - mutantem stał się zaraz po metamorfozie żółwi, gdy przybrały one już swoją humanoidalną postać. Zresztą, najlepiej to oddaje animacja, od ok 8 minuty - tmnt 87. Więc jeśli trzymamy się oryginalnej wersji to proponuję albo zmienić figurkę na ludka, albo dać bardziej podrośnięte żółwie :) Albo (najlepiej (?) żeby nie psuć klimatu) machnąć ręką na poprawność i potraktować MOC'a jako wersję alternatywną :D Czekam na więcej dzieł związanych z Turtlesową tematyką :D
Masz racje i nie masz racji. Było kilka wersji i wkażdej to wyglądało trochę naczej. Tak czy inaczej "licentia poetica" :) Będzie jeszcze ulica nad tymi kanałami, a tam żółwie już dorosłe (małoletnie), ale to najwcześniej w grudniu, bo na razie nie buduje, tylko zmieniam system sortowania.

ODPOWIEDZ