[MOC] Mech kroczący "Kash-Aan"

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Amal

[MOC] Mech kroczący "Kash-Aan"

#1 Post autor: Amal »

To kolejny, nowy, przedstawiciel Najemnego Korpusu Militarnego. Wbrew pozorom stabilny w wielu pozycjach. Jak zwykle zbudowany klasycznie bez wodotrysków. Jeśli kogoś zdziwi wygięcie nóg, to informuję, że miałem dość już biegających "kurczaków".

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2013-10-31, 13:38 przez Amal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#2 Post autor: Kirysowaty »

Hmm, dość oryginalny projekt. Czy aby na pewno jest stabilny i nie przewraca się pod własnym ciężarem? Stawy przy samych stopach nie wyglądają na zbyt wytrzymałe. Ale skoro dało się zrobić te zdjęcia i jest odpowiednio wyważony, widocznie wszystko jest ok... Przydałoby się zbliżenie na kokpit i pilota od przodu.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#3 Post autor: PatrykZ »

Nie moja to działka, ale masz oryginalny styl. Łączysz klimat dawnych zestawów z serii Space z nowymi trendami kreatorskimi. Fajne to to.
Dzieńdobry. Czesio lóbi może i fajoskie statki.

Awatar użytkownika
SzU
Posty: 67
Rejestracja: 2012-08-24, 08:57
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: SzU
Kontakt:

 

#4 Post autor: SzU »

Bardzo fajny!
Podoba mi się, że ma stawy trochę jak człowiek, nie jak zwierzak (Star Wars) + ten styl jak pisał kolega wyżej. Pierwsze zdjęcie odstaje na minus od kolejnych, może masz możliwość powtórzyć to ujęcie z takim oświetleniem jak kolejne zdjęcia?

Amal

#5 Post autor: Amal »

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie i informuje, że mech jest jak najbardziej stabilny. Poszedłby na przemiał, gdyby było inaczej. W chwili wolnego jeszcze go raz obfotografuję Jeszcze raz wielkie dzięki.

ODPOWIEDZ