Forum LUGPol Strona Główna Forum LUGPol
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
6206 TIE Interceptor
Autor Wiadomość
omri
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-26, 20:31   6206 TIE Interceptor

6206 TIE Interceptor
Rok: 2006
Liczba klocków: 212
Liczba figurek: 1

Link do galerii: http://www.brickshelf.com...ry.cgi?f=196127

Link do spisu elementów: http://peeron.com/inv/sets/6206-1

Oto recenzja zestawu, który nabyłem dzisiaj, można powiedzieć, że to taki zestawik na poprawę humoru. Z tym, że po jego złożeniu, stwierdziłem, że jest to "must-have" zestaw, każdego fana Star Wars.

Pudełko, większe z tych mniejszych, takie 3/4 pudełka zestawu 7259, a na nim zdjęcie TIE, które jest uwypuklone i błyszczące i wygląda całkiem dobrze.

W środku cztery woreczki z klockami, jeden (największy) dziurkowany, instrukcja i dwa klocki luzem wrzucone...czemu...TLG chyba tylko wie. Oczywiście instrukcja. Wszystko czytelne, składa się jakieś 15 minut, u mnie ok 30, gdyż robiłem zdjęcia na bieżąco.

W zestawie dużo bricków i płaskich płytek różnych kształtów, głównie trójkątnych, niewiele elementów z technica. Skrzydła są bardzo duże, wreszcie wykonanie ich jest solidne, ich trójkątny kształt robi wrażenie, nieco luźno połączone są z kadłubem. Kabina mieści jedną figurkę, w środku tylko jeden panel kontrolny i nic więcej. Szklana pokrywa kadłuba wygląda przyzwoicie, niestety jej mocowanie okazało się nad wyraz słabe i przy otwieraniu, nie raz i nie dwa cała konstrukcja odłączyła się od korpusu, niestety.

Figurka imperialnego pilota, cała czarna z groźnym hełmem, który jak dla mnie, ma troche za słabe rysy.

Model mimo nie dużej ilości klocków jest bardzo duży i miły dla oka, ma charakter, mimo tych drobnych wad, prezentuje się naprawdę dobrze, wg mnie bije na głowę ARC-170, chociaż jego walory interaktywne nie są takie duże (można tylko trochę regulować pozycję płatów). Wygląd jest świetny, jak do tej pory jest to najlepszy model z serii SW jaki mam.

Warto go kupić, bo każdy szanujący się fan mieć go musi.

Ocena pudełko 10/10
Instrukcja 9/10
Ocena modelu 9/10

Jedna sprawa na koniec, jako modele alternatywne można zbudować helikopter :hahaha: co za :glupek2: to wymyślił.

profanacja ;)
To tyle.

Kłaniam się nisko.

DSC_0224.JPG
dwa szare bricki zupełnie się nie trzymają, gdy próbujemy unieść pokrywę , w celu wysadzenia pilota z kokpitu, kabinka odpada, duży minus za to
Plik ściągnięto 133 raz(y) 105,32 KB

DSC_0224.JPG
dwa szare bricki zupełnie się nie trzymają, gdy próbujemy unieść pokrywę , w celu wysadzenia pilota z kokpitu, kabinka odpada, duży minus za to
Plik ściągnięto 133 raz(y) 105,32 KB

DSC_0222.JPG
w ten sposób zamontowane są boczne płaty, czuć luz i lekkie drgania, np gdy podnosimy statek
Plik ściągnięto 127 raz(y) 91,05 KB

DSC_0222.JPG
w ten sposób zamontowane są boczne płaty, czuć luz i lekkie drgania, np gdy podnosimy statek
Plik ściągnięto 127 raz(y) 91,05 KB

bug.jpg
w instrukcji znalazłem taki oto błąd
Plik ściągnięto 177 raz(y) 29,65 KB

bug.jpg
w instrukcji znalazłem taki oto błąd
Plik ściągnięto 177 raz(y) 29,65 KB

Ostatnio zmieniony przez nori 2008-09-30, 16:47, w całości zmieniany 6 razy  

Scaner 
Koparka age :-)

Wpisy: 292
Wysłany: 2006-07-26, 21:05   

wrzuc na poczatek recenzji zdjecie zestawu np. z peeron
(klikasz na img i wklejasz adres obrazka z peeron), nie kazdy musi wiedziec co to interceptor i ktory to jest.

Hippotam
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-07, 20:03   

Zatwierdzono

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu