[MOC] Minigun

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
piotrek839
Posty: 459
Rejestracja: 2011-10-05, 18:37
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
brickshelf: piotrek839

 

#16 Post autor: piotrek839 »

Methos pisze:
coldzik pisze:Meeeegaaa zabawka :) Nie spodziewałem się, że coś zbudowane z lego może strzelać z taką prędkością. Ładne cacko :)
8
Pomyśl jak by to strzelało gdyby M-ke zastąpić RC :-)
Przy RC pewnie nie zdążyłbyś nawet dobrze wycelować jakby się skończyła amunicja.

MOC świetny, genialny mechanizm. Chyba najbardziej efektownie strzelająca broń jaką widziałem. Niestety to ładowanie, raczej zniechęca do zabawy.

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#17 Post autor: eric trax »

Zabawka zabawką ale pomysł na działka mistrzowski. Faktycznie czas ładowania troche psuje zabawę ale domyślam się że seria do minifigów stojących na wannie załatwia sprawę :D
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

tomaq
Posty: 231
Rejestracja: 2012-09-23, 21:04
Lokalizacja: Lubenia k.Rzeszowa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#18 Post autor: tomaq »

eric trax pisze:Zabawka zabawką ale pomysł na działka mistrzowski. Faktycznie czas ładowania troche psuje zabawę ale domyślam się że seria do minifigów stojących na wannie załatwia sprawę :D
noo, scena z mordowaniem minifigów jest przednia - ale w moim odczuciu nie ze względu na maskę konia lecz na skojarzenie jak Rambo mordował wietnamczyków :P
Zabawka genialna i w przeciwieństywie do przedmówców mnie jakoś nie razi czas ładowania - coś za coś.

Awatar użytkownika
CamelXP
VIP
Posty: 321
Rejestracja: 2011-11-05, 19:07
Lokalizacja: Lubin / Norymberga

#19 Post autor: CamelXP »

Skoro lufy są jednocześnie magazynkiem, można przygotować kilka na wymianę. Pomysł fajny, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że już to kiedyś gdzieś widziałem...
Ostatnio zmieniony 2013-12-30, 10:35 przez CamelXP, łącznie zmieniany 1 raz.
Hey! you're banjaxed!
Hey! you're screwed!
And death is coming for you!

Awatar użytkownika
kooboo
Posty: 108
Rejestracja: 2013-11-24, 21:03
Lokalizacja: Warszawa/Dęblin
brickshelf: kooboo

 

#20 Post autor: kooboo »

CamelXP pisze:Skoro lufy są jednocześnie magazynkiem, można przygotować kilka na wymianę. Pomysł fajny, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że już to kiedyś gdzieś widziałem...
Pewnie TUTAJ ;)
To dość popularny filmik.
Ale zaprojektowanie i przełożenie tego na LEGO to klasa sama w sobie. Pomysł z magazynkiem na zębatkach jest naprawdę ciekawy.

Awatar użytkownika
Methos
Posty: 227
Rejestracja: 2011-07-23, 01:19
Lokalizacja: Polska - Gniezno
brickshelf: Methos6

 

#21 Post autor: Methos »

Tylko zwróćcie uwagę na jedną znaczącą różnicę pomiędzy Sariel'owym Minigunem, a innymi - udanymi lepiej lub gorzej przez ich twórców - modelami. Z tych co widziałem 99% używa do napędu luf sznurka nawijanego na rolkę. U Sariela nie ma tego elementu.

No moze oprócz TEGO
Ostatnio zmieniony 2013-12-30, 14:34 przez Methos, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ