[MOC] F-16 Fighting Falcon

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Topher
Posty: 43
Rejestracja: 2012-01-03, 19:43
Lokalizacja: Ruda Śląska

#16 Post autor: Topher »

Model naprawde robi wrażenie. Porządna robota, dobrze oddana sylwetka, a na deser pełne uzbrojenie. Od razu przypomniał mi sie "Top Gun", i moje dziecięce, nieudane zmagania ze sklejaniem podobnych modeli.. Dlaczego LEGO dopiero po latach pozwala na budowanie takich rzeczy? :(

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#17 Post autor: pitrek02 »

Genialny!

Awatar użytkownika
MarcinMK
VIP
Posty: 422
Rejestracja: 2013-11-01, 16:24
Lokalizacja: Kołobrzeg
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#18 Post autor: MarcinMK »

Świetny model, ładnie odwzorowany i piękne wykonanie. Nie moja bajka ale bardzo mi się podoba. Podoba mi się także fotomontaż modelu na tle radaru - kapitalne zdjęcie. No i oczywiście... "Niosący wolność i pokój". To takie hasło do dyskusji? Bo "zniszczenie" bardziej mi tu pasuje... Super MOC.
1971

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2786
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#19 Post autor: Ciamek »

Prezes pisze:jak z kilku powszechnie dostępnych klocków można zbudować arsenał dla F-16.
Największy problem z:
http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=4588
gdyż nie ma go w kolorze LBG, a jedynie old grey, co oznacza, że jest trudniejszy do upolowania w większej liczbie, a w dodatku można trafić zżółknięte.
BHs pisze:Jedna drobna uwaga - często na "pokazie uzbrojenia" pokazuje się także wymontowaną broń pokładową (20mm M61 Vulcan) z amunicją.
Myślałem o tym, ale już było za późno.
Topher pisze:Dlaczego LEGO dopiero po latach pozwala na budowanie takich rzeczy?
Lepiej późno niż wcale : o)
MarcinMK pisze:"Niosący wolność i pokój". To takie hasło do dyskusji?
To tylko cyniczny komentarz do kiczowatego zdjęcia, które jednak mi się podoba, bo wygląda tak jak na niektórych prezentacjach nowych amerykańskich samolotów czy śmigłowców.


Dzięki : o)
Zdrufko, Ciamek

ODPOWIEDZ