[MOC] Low Altitude Assault Transport /infantry

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
BHs
VIP
Posty: 1932
Rejestracja: 2013-04-30, 13:45
Lokalizacja: Ożarów Maz.
brickshelf: bhs

 

[MOC] Low Altitude Assault Transport /infantry

#1 Post autor: BHs »

Star Wars Microfighter Low Altitude Assault Transport /infantry
Obrazek
Seria: STAR WARS Microfighters
Rok produkcji: 2014
Liczba części: 105
Liczba minifigów: 1
Wielozadaniowy, szturmowy transportowiec. Zbudowany nijako w pakiecie do budowanej na planecie Kamino armii klonów. Występuje w czterech podstawowych wersjach – transportera piechoty (/infantry), transportera lekkich skuterów pościgowych (/vehicle), ciężkich maszyn kroczących (/carrier) oraz wersji do zadań specjalnych (/stealth).
Wersja /infantry została uzbrojony w całe spektrum broni umożliwiającej skuteczne przebicie się do strefy zrzutu oraz zapewnienia desantowi wsparcia bezpośrednio na ziemi. Siedem laserów (3 kadłubowe, w tym jeden z tyłu, dwa na gondolach wysuwanych z boków kadłuba oraz dwa na skrzydłach), rakiety powietrze-powietrze i powietrze-ziemia, 4 skutery pościgowe znajdujące się w rufowym luku oraz droideki zwiadowcze.
Załoga składa się z 3 oficerów oraz od 2 do 4 strzelców. Na pokład może wejść do 30 żołnierzy.
Obrazek

Model
Model przedstawia wersję /infantry z kampanii na Geonosis, kiedy pojazdy te zostały użyte po raz pierwszy w starciu z siłami Separatystów. ObrazekObrazek
Do dyspozycji pilota są cztery stanowiska laserów (w tym dwa ruchome z gondoli podkadłubowej) oraz dwie strzelające wyrzutnie rakiet.
ObrazekObrazekObrazek
Model posiada także otwierany luk rufowy, w którym można pomieścić kilka sztuk broni.
ObrazekObrazek
Pełna galeria modelu na Flickr.
Żaden klocek LEGO nie ucierpiał przy tworzeniu tego MOCa.

Radar

#2 Post autor: Radar »

Próbowałem dzisiaj zrobić właśnie tą kanonierkę :) Stwierdziłem jednak że mam za mało klocków, co teraz okazuje się w pełni prawdą.
Świetny model, dobrze oddane te karykaturalne proporcje, no i bez opisu widać co to za pojazd.

ODPOWIEDZ