[MOC] Green Squadron A-Wing

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

[MOC] Green Squadron A-Wing

#1 Post autor: Kirysowaty »

Obrazek

Obrazek Obrazek

Tego pojazdu z uniwersum Star Wars przedstawiać raczej nie trzeba. Ponieważ nie chciałem, żeby mój MOC stanowił bezpośrednią konkurencję dla A-Winga kolegi Pawła, nadałem mu dla odmiany barwy Eskadry Zielonych. 81 elementów, nie licząc figurki pilota.
Ostatnio zmieniony 2014-09-07, 11:14 przez Kirysowaty, łącznie zmieniany 1 raz.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

mi-strz
Posty: 33
Rejestracja: 2012-10-12, 08:17
Lokalizacja: Kraków

#2 Post autor: mi-strz »

Dziwi mnie trochę brak jakichkolwiek komentarzy pod tym modelem. Według mnie jest najlepszy A-wing z zaprezentowanych na forum i jeden z lepszych w ogóle. Może nie ma zakrzywionych stateczników z tyłu jak model BHsa (ale który wypuszczony przez Lego ma?), ale idealnie oddaje groteskowy charakter serii. Wystarczy spojrzeć na X-winga żeby zrozumieć o co mi chodzi. Świetnie oddany charakter A-winga z zestawu.

Ja chcę takiego na biurku, żeby uzupełnił kolekcje wszystkich A-wingów jakie do tej pory powstały.

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#3 Post autor: Kirysowaty »

Hej,

Dzięki za tak miłe słowa. :)

Na EB mój A-Wing otrzymał całkiem sporo pozytywnych komentarzy, ale u nas jest prawdziwy wysyp modeli na konkurs i jakoś nie dziwi mnie, że niektóre pozostają nieskomentowane.

Jeśli chcesz, mogę udostępnić instrukcję - choć w sumie wątpię, by była potrzebna. XD
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
Mlody
VIP
Posty: 542
Rejestracja: 2014-09-11, 21:35
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: brak

 

#4 Post autor: Mlody »

Co to jest EB?

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#5 Post autor: SERVATOR »

Dla mnie ma za mało "ścięty" przód. Przykryłbym tilesami te study na czubie.
Poza tym bardzo sympatyczny. Fajne silniki. Dobrze, że użyłeś ciekawy kolor - na pewno łatwiej go zapamiętać ;)

mi-strz
Posty: 33
Rejestracja: 2012-10-12, 08:17
Lokalizacja: Kraków

#6 Post autor: mi-strz »

Mlody pisze:Co to jest EB?
Eurobricks

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#7 Post autor: Kirysowaty »

SERVATOR pisze:Dla mnie ma za mało "ścięty" przód. Przykryłbym tilesami te study na czubie.
Rzeczywiście, nie jestem zbyt zadowolony z tego przodu. Teoretycznie mógłbym wprawdzie cofnąć płytki o jednego studa, żeby tak z przodu nie wystawały, ale wtedy z kolei statek wydawałby się strasznie mały, nawet jak na microfightera.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

ODPOWIEDZ