Pytanie o zawieszenie

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
piotrek839
Posty: 459
Rejestracja: 2011-10-05, 18:37
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
brickshelf: piotrek839

 

#16 Post autor: piotrek839 »

Przeglądanie samej instrukcji to nie wszystko. Ja składając zestaw zatrzymywałem się co kilka kroków by uważnie przyjrzeć się konstrukcji. Zadawać sobie pytania, dlaczego właśnie tak to jest zrobione. Zakładam że Ty składałeś zestaw bez przerw by jak najszybciej skończyć i cieszyć się gotowym zestawem. Pewnie dlatego nie znalazłeś żadnych odpowiedzi na swoje pytania :)
Szarwen pisze:Poza tym, która instrukcja powie mi jakie są plusy i minusy zastosowania konkretnego rozwiązania?
Żadna. Najwięcej powie Ci zdobywane doświadczenie w budowaniu własnych MOCy. Książkę Sariela oczywiście też polecam :)

Szarwen

#17 Post autor: Szarwen »

Książkę Sariela na pewno nabędę w najbliższym czasie. Tylko nie popadajmy w jakieś skrajności, że od momentu wydania książki odpowiedzią na każde pytanie będzie odesłanie do tego zbioru :>

lennox
Posty: 50
Rejestracja: 2013-02-21, 15:54
Lokalizacja: Kraków

#18 Post autor: lennox »

To nie jest skrajność. Pytasz o tak szeroki temat że ciężko jest odpowiedzieć w dwóch zdaniach. Dałem Ci alternatywę która odpowiada na wszystkie Twoje pytania i nie licz na to że ktoś opisze Ci w tym wątku temat tak dokładnie jak to jest tam opisane. Na pewno nie jest to encyklopedia i jedyne, kompletne źródło, ale nawet laikowi całkiem dobrze naświetla temat. Z takim podstawami nic nie stoi na przeszkodzie żeby samemu coś lepszego wymyślić.
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy...
Moja kolekcja

ODPOWIEDZ