[MOC] Benny's Spaceship Alternative MOC

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

[MOC] Benny's Spaceship Alternative MOC

#1 Post autor: spacelord »

Witam.
Po raz kolejny po sporej przerwie udało mi się znaleźć trochę czasu na budowanie.

Poniżej efekt 5 godzinnego radosnego budowania bez żadnego planu, więc trochę to nieskładne wyszło. Ale już nic nie poprawiałem i dzięki temu jest to jednodniowy MOC. Oczywiście statek powstał tylko z części z zestawu 70816.

Tym razem więcej wysiłku poświęciłem robieniu zdjęć i ich obróbce, i chyba to mój pierwszy MOC, w którym jestem z nich zadowolony ;)

Obrazek

Tutaj więcej zdjęć:
widok z przodu
widok z tyłu
widok z boku
kolejny widok "ukośny"

ps
pierwszy raz linkuję do flickra, mam nadzieję, że wszystko dobrze zrobiłem i zdjęcia będzie widać...

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ;)
Ostatnio zmieniony 2014-12-28, 22:44 przez spacelord, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#2 Post autor: bacon »

Bardzo fajnie wyszedł. Możesz zaproponować żeby wrzucili go jako model alternatywny na tył opakowania Bennyego ;)

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#3 Post autor: spacelord »

Do tego by musiał być o niebo bardziej dopracowany i chyba w nowocześniejszym stylu...
Dzięki za komentarz ;)

Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 164
Rejestracja: 2012-11-19, 10:19
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: Prezes »

Bardzo ładne zdjęcia! Dobrze oświetlone, wykadrowane, nie pogubiono kolorów ... aż miło się ogląda :-)

Latadełko również zacne. Konstrukcja, aż nadto symetryczna - myślę, że ścisły umysł z Ciebie, konstruktorze spacelord. Mam rację?

Podziwiam całość!

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#5 Post autor: spacelord »

Prezes pisze:Bardzo ładne zdjęcia! Dobrze oświetlone, wykadrowane, nie pogubiono kolorów ... aż miło się ogląda :-)
Dziękuję za docenienie ;) Trochę pracy wymagały, a efekt i mnie zaskoczył, ale widać, że się opłaca.
Prezes pisze:Konstrukcja, aż nadto symetryczna - myślę, że ścisły umysł z Ciebie, konstruktorze spacelord. Mam rację?
Zgadza się. Umysł ściśle matematyczno-programistyczny ;) Ale konstrukcja jest symetryczna tylko geometrycznie. Kolorystycznie, po jednej stronie ma światełka zielone, a po drugiej czerwone ;P
Ostatnio zmieniony 2014-12-29, 21:18 przez spacelord, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ