MOC Miesiąca - zasady zabawy

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Fuku
Posty: 974
Rejestracja: 2015-11-24, 16:10
Lokalizacja: radom/kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#91 Post autor: Fuku »

Cięcie flexów było w oficjalnych setach, więc myślę, że nie powinno być tu w ogóle wspomniane ;p

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#92 Post autor: eric trax »

Fuku pisze:Cięcie flexów było w oficjalnych setach, więc myślę, że nie powinno być tu w ogóle wspomniane ;p
Zdaje się ktoś o tym wspomniał więc dodałem aby nie było niedomówień :)
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#93 Post autor: legosamigos »

eric trax pisze:Elementy niedopuszczalne w modelach:
...
- elementy grawerowane

Jednocześnie zostanie z nami konkurs w którym będą mogły brać udział moce korzystające z klocków nie dopuszczonych. Keep on Bricking
To powiem szczerze, że bardzo mnie zasmuciłeś, że elementy grawerowane nie mogą być dopuszczone, bo jeszcze długo, długo przed tymi zasadami, Auri wygrawerował mi na oryginalnych częściach Lego logo firmy samochodowej i mój nick i taki MOC nie może brać udziału w normalnym konkursie, tylko będzie się już kwalifikował do jakiegoś nowego konkursu Keep on Bricking? To szkoda
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
Żbik
Administrator
Posty: 2960
Rejestracja: 2006-06-06, 15:34
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: Zbiczasty

 

#94 Post autor: Żbik »

legosamigos pisze:
eric trax pisze:Elementy niedopuszczalne w modelach:
...
- elementy grawerowane

Jednocześnie zostanie z nami konkurs w którym będą mogły brać udział moce korzystające z klocków nie dopuszczonych. Keep on Bricking
To powiem szczerze, że bardzo mnie zasmuciłeś, że elementy grawerowane nie mogą być dopuszczone, bo jeszcze długo, długo przed tymi zasadami, Auri wygrawerował mi na oryginalnych częściach Lego logo firmy samochodowej i mój nick i taki MOC nie może brać udziału w normalnym konkursie, tylko będzie się już kwalifikował do jakiegoś nowego konkursu Keep on Bricking? To szkoda
Zrobisz naklejkę i po sprawie.

W sytuacjach wątpliwych o dopuszczeniu modelu do konkursu decydować będzie grupa ADM.

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

Re: MOC Miesiąca - zasady zabawy

#95 Post autor: eric trax »

Przedyskutowaliśmy przypadek zgłoszenia pracy wirtualnej. Jest luka w przepisach, które faktycznie nie mówią nic o tego typu pracach. Ustaliliśmy co następuje:

Prace wirtualne są dopuszczalne w formie renderów tylko jeśli przedstawiają mozajkę lub obraz. W tym przypadku nie ma ograniczeń w stosowaniu klocków w nieistniejących kolorach.

Jednocześnie inne prace wirtualne typu budynki, makiety, pojazdy, modele technic nie będą dopuszczane do konkursu ze względu na brak możliwości zewryfikowania czy model faktycznie da się zbudować, czy nie zawiera lewitujących klocków itd.
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

Re: MOC Miesiąca - zasady zabawy

#96 Post autor: legosamigos »

Wg mnie, skoro jest dopuszczona praca wirtualna, mozaika czy inny obraz, to właśnie powinny być istniejące kolory, które są dostępne
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

ODPOWIEDZ