[MOC] Benny's Spaceship Alternative MOC 3

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

[MOC] Benny's Spaceship Alternative MOC 3

#1 Post autor: spacelord »

Witam.
Jest to kolejna alternatywna konstrukcja z moich podręcznych klocków (czyli ze statku Benka). Jest to statek, ale ma też niby nogi przez co może być też pojazdem naziemnym (nie było czasu na logiczne myślenie). Tym razem mniejsza o połowę od poprzednich, ale za to powstała za jednym posiedzeniem w jeden wieczór. Poprzednie: [url=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=24659]TUTAJ[/url] i TUTAJ.

Obrazek
Benny Spaceship Alternative Build by piotr_turecki, on Flickr

Link do galerii: TUTAJ

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania :)
Ostatnio zmieniony 2015-02-26, 01:46 przez spacelord, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#2 Post autor: Szerszen »

Już na pierwszy rzut oka jest lepsza niż poprzednia. Nie ma w niej takiego przeładowania.

Fakt nad "nogami" mógłbyś pomysleć, ale nie mam pojęcia jakie masz możliwości, skoro składasz kolejny statek ze statku.
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#3 Post autor: spacelord »

Bardzo możliwe. Przez to, że jest mniejszy - łatwiej części dopasować. Na oko z pół klocków zostało, w tym prawie wszystkie ciemno-szare.

/edit:
Z nogami już nie będę się bawił. To miał być MOC zbudowany w jeden wieczór. Następnym razem może "składniej" będzie...
Ostatnio zmieniony 2015-02-07, 18:51 przez spacelord, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mestari
VIP
Posty: 1428
Rejestracja: 2013-09-25, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#4 Post autor: Mestari »

Super jest! Czekam na następne :)
Ja swojego jeszcze nie rozpakowałem (jakoś tak się złożyło...), ale wiem, że nie dałbym rady czegoś takiego wymyśleć. Próbowałem ostatnio zrobić model alternatywny do X-winga i całkowicie poległem... Tym bardziej podziwiam wyniki :)

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#5 Post autor: spacelord »

Dzięki :) Jakoś tak radośnie się te modele alternatywne buduje ze statku Benka, chyba przez to, że nawiązuje do classic-space'a. Z innych nowszych zestawów nie próbowałem (ale też ledwie co mam z nowszych, trochę z gwiezdnych wojen tylko).

Awatar użytkownika
Endrju_88
Posty: 239
Rejestracja: 2015-01-27, 18:07
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Endrju88
Kontakt:

 

#6 Post autor: Endrju_88 »

Bardzo udany wariant. Na pewno poręczniejszy od poprzedniego ;-) Jedyne co, to używając zamykanych kokpitów w pojazdach, preferuję kabiny całkiem zamknięte (tym bardziej pojazdy kosmiczne, czy np. łodzie podwodne), a tutaj mamy nieszczelną. Ale to tylko moje widzimisię ;-)

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#7 Post autor: spacelord »

Można by próbować, ale ta szybka dość duża jest - i przez to jej zgrabna zabudowa byłaby pewnie wyzwaniem w tym konkretnym modelu. Mi akurat takie rzeczy nie przeszkadzają, czasami wychodzi zabudowana kabina, innym razem nie zabudowana...

ODPOWIEDZ