[MOC] Redscáth

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
LEGOlas0232

[MOC] Redscáth

#1 Post autor: LEGOlas0232 »

Obrazek

Liczba elementów: 220
Łączny czas pracy: około 13 godzin


ObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazek
Kilka miesięcy temu, ogłoszono konkurs zorganizowany z okazji powrotu na półki sklepowe serii Bionicle. Zadanie polegało na zbudowaniu postaci, która miała się składać z minimum 75 % elementów Bionicle/Hero Factory i maksimum 25 % elementów System. Budowę zacząłem od razu po dowiedzeniu się o konkursie, jednakże przerwałem ją, ponieważ dopadł mnie twórczy impas. Pracę udało mi się jednak ukończyć, niestety już po wyznaczonym terminie.


Budując Redscátha, chciałem przede wszystkim znaleźć sposób na możliwość umieszczenia jego dwóch mieczy na plecach. Udało mi się to osiągnąć dzięki tym elementom:

Obrazek

Podczas budowy największym problemem okazał się wybór odpowiedniej głowy. Zwykłe, standardowe maski z Bionicle i hełmy z Hero Factory okazywały się za małe, lub zbyt duże. Jednakże podczas przekopywania się przez stertę elementów, w ręce wpadła mi głowa z zestawu 8736- Toa Hordika Vakama. Okazała się wprost idealna!
Ostatnio zmieniony 2015-03-02, 09:54 przez LEGOlas0232, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#2 Post autor: Szerszen »

Ładny... czuś w nim moc... wojownika. Jedyne co trochę razi to zbyt mały korpus w stosunku do nóg.
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#3 Post autor: spacelord »

Szerszen pisze:Jedyne co trochę razi to zbyt mały korpus w stosunku do nóg.
Dokładnie. Poza tym ładny ;) Nogi fajne, szkoda, że ten korpus proporcjami nie pasuje.

Awatar użytkownika
Mutran
Posty: 195
Rejestracja: 2014-03-16, 16:44
Lokalizacja: Gostyń/Poznań
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: Mutran »

Widzę, że mamy kolejnego gracza na scenie Bio/HF na forum ;P (dobrze bo nas tu mało ;/ )


Fajnie użyłeś tych taśm na naboje no i miejsce na miecze na plecach ;)

Tylko wydaje sie że łydki nie są nieco za długie w porównaniu do reszty ciała?
"Knowledge through... disintegration."
bacon pisze:Skończysz na Hero Factory i Bioniclach :)
Dark side of LugPol :D

ODPOWIEDZ