[MOC] Fort Niebieskich Żołnierzy

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Orzeł_Bielik

[MOC] Fort Niebieskich Żołnierzy

#1 Post autor: Orzeł_Bielik »

To mój pierwszy post tutaj, więc proszę o wyrozumiałość. :)
Od 2012 jestem oficjalnie AFOLem.
W pierwszej kolejności poskładałem do kupy wszystkie stare zestawy, które miałem.
Następnie nacząłem kupować nowe oraz klasyki w necie.
W budowaniu MOCy ogranicza mnie brak klocków, często nie jestem w pełni zadowolony z końcowego efektu MOCa.

Poniżej link

http://s304.photobucket.com/user/carolu ... 0Zolnierzy
Ostatnio zmieniony 2015-04-03, 19:50 przez Orzeł_Bielik, łącznie zmieniany 1 raz.

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#2 Post autor: Jellyeater »

Mam jakiś niewytłumaczalny sentyment do tej biało-żółtej jajecznicy. Ładnie to wygląda. Tylko trochę ciasno tam mają. Może starczyłaby połowa obsady? No i tak dal się zajść od flanki. :)
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#3 Post autor: tomey »

Orzeł_Bielik, o ile sama konstrukcja jest w miarę fajna i czuć dawnego ducha to jednak czerwone podłogi i klocki transgreen burzą jednak ogólny odbiór.
37236809 nowe gadu:)

Awatar użytkownika
K^3
Posty: 180
Rejestracja: 2011-06-11, 19:55
Lokalizacja: Gdańsk / Tokio

#4 Post autor: K^3 »

Widać, że masz niedobór klocków. Znam ten ból i wiem, że czasem warto dokupić ich kilka żeby wykończyć model. Twoja konstrukcja świetnie oddaje klimat dawnych piratów, ale gdybyś zamienił te czerwone i czarne paski w ścianach na białe to byłaby jeszcze lepsza. A i ta szara palma wygląda dość niecodziennie.
Ostatnio zmieniony 2015-04-03, 20:54 przez K^3, łącznie zmieniany 1 raz.

Orzeł_Bielik

#5 Post autor: Orzeł_Bielik »

Dzięki za komentarze :)

Tak brak klocków o odpowiednich kolorach to najgorsze, czasem brak w ogóle danego kształtu.
Załoga owszem liczna, to dlatego, że przetrzymywany więzień to najniebezpieczniejszy pirat i gagatek kapitan Roger ;) .
Tak jeden transgreen na pochodni przybłąkał się miałem to zmienić.
Allegro już mi nie wystarcza, muszęprzełamać siędo bricklinka i zrobić większe zakupy :) .

W trakcie roboty mam dużo większy MOC z tego tematu. Prace nad nim stanęły właśnie z braku elementów.

ODPOWIEDZ