10248 Ferrari F40 [VIDEO]

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#16 Post autor: Durzy »

grzybiarz pisze:Chociaż zobaczymy czy tylko tego nowego garbusa (2016) nie dokupię, a starszymi nie będę sobie zawracał głowy.
A Mini? Jest dużo lepsze od auta nazistów! Jeszcze było kilka Gallardo i Ferrari (nie mówię o tych budowanych z klocków technic), ale mniejszych i wyraźnie słabszych.

zen535i pisze:Ja marzyłem o tym zestawie ale nigdy gdzieś kaski nie miałem. Ehh... :)
To dobrze, że nie miałeś jej gdzieś. Jak się ma kasę gdzieś to się szybko kończy. Poza tym zaskoczę Cię, ale są miejsca, gdzie nadal! można kupić ten zestaw w rozsądnej cenie. Możesz spełnić swoje marzenie!

Awatar użytkownika
grzybiarz
Posty: 46
Rejestracja: 2013-07-17, 14:24
Lokalizacja: DGL
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#17 Post autor: grzybiarz »

O mini myślałem, by może kobiecie kupić, bo ona lubi takie śmieszne autka.
A poza tym, jak złoży sama, to może trochę się przekona do Lego.
Tak, to ja założyłem ten temat "Kobiety i klocki" :)

Matero1
Posty: 8
Rejestracja: 2015-11-16, 18:50
Lokalizacja: Zgierz
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#18 Post autor: Matero1 »

Jestem w trakcie skladania tego zestawu. Zostalo mi juz doslownie kilka ostatnich stron, na ktore skladaja sie boczne fragmenty przodu, pokrywa silnika, no i kola. Dla mnie (poczatkujacego na Lugpolu, ale ogolnie entuzjasty Lego od dawna) model spelnia oczekiwania. Fajnie byloby gdyby mial chociaz skretne kola - fakt ale... nie mozna miec wszystkiego. F40 jaki jest, kazdy widzi. Stanowi dopelnienie poleczki z autami. Nie mogloby go zabraknac.
Matero

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#19 Post autor: Durzy »

Łał! Dostałem, zbudowałem i... muszę Wam powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych zestawów jakie budowałem (chodzi o budowę)*. Co chwila jakieś ciekawe techniki, powtarzalność czynności mała i nieprzeszkadzająca. No i wygląd! Mam model F40 Kyosko w skali 1:18 - jest to szczegółowy model, wysokiej klasy. Byłem Ciekawy jak wypadnie to Legowe kiedy postawię je obok siebie i... ku mojemu zdziwieniu jest lepiej niż się spodziewałem, lepiej niż kiedy oglądałem zdjęcia! Ba! Po zestawieniu model, w model - zyskał, bo dostrzegłem próby odwzorowania wieeelu smaczków.

Gorąco polecam każdemu, kto lubi F40. 380zł jak na Lego to jest cena bardzo w porządku!


W święta pomagałem też budować Ferris Wheel oraz budowałem Volksfurrerwagena T1 - je się buduje jak Lego, to co znamy od 20 lat, klocek na klocku, F40 buduje się trochę inaczej, choć różnica może nie jest tak duża jak między budową czegoś z technic bricków, a liftframów, ale to przecież "tylko" Model Team. Naprawdę jestem zachwycony!
Załączniki
F 40.jpg
F 40.jpg (123.22 KiB) Przejrzano 2165 razy
Ostatnio zmieniony 2016-12-26, 16:09 przez Durzy, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ