[MOC] Żelazne Organy Władysława Hasiora

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#16 Post autor: Innos »

Dobrze, że zgłosiłeś do MOCa miesiąca, bo bym przeoczył. ;) Za dużo postów tu powstaje i na bieżąco nie sposób wszystkiego śledzić.
A sam MOC bardzo udany, no i dobrany temat dość oryginalny, może kontrowersyjny (choć głównie dla tych, którzy wszędzie węszą kontrowersje i spiski) a za to, jak widać, dobrze nadający się na oddanie w klockach. :)
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

Awatar użytkownika
halerz
Posty: 176
Rejestracja: 2015-02-07, 16:03
Lokalizacja: Cieszyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#17 Post autor: halerz »

Dziękuję :)
Innos pisze:może kontrowersyjny (choć głównie dla tych, którzy wszędzie węszą kontrowersje i spiski) a za to, jak widać, dobrze nadający się na oddanie w klockach
W tym przypadku interesowała mnie forma, a nie dopisana przez ówczesne władze treść, a sama rzeźba aż się prosiła o oddanie w klockach :)

Awatar użytkownika
Kalais
Posty: 554
Rejestracja: 2014-11-30, 19:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#18 Post autor: Kalais »

Ładnie Ci to wyszło.

Lubię Hasiora od czasu, jak w sumie przez przypadek wiele lat temu, trafiłem do jego Muzeum w Zakopanem. Niezły klimat, bardzo ciekawe prace, polecam.

Awatar użytkownika
Dart Grellenort
Posty: 277
Rejestracja: 2010-07-13, 22:53
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: DartGrellenort

 

#19 Post autor: Dart Grellenort »

No, przyjazne dla oka. W wersji mini wydają się schludniejsze. Oryginalny wybór obiektu adaptacji. Pewnie nie zwróciłbym uwagi na pracę, ale akurat tydzień temu przejeżdżałem obok oryginału wracając z pienińskich wakacji. :)
Nobody expects The Spanish Inquisition!

ODPOWIEDZ