[MOC] Isla de Kranium - Wyspa piratów

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Kalais
Posty: 547
Rejestracja: 2014-11-30, 19:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[MOC] Isla de Kranium - Wyspa piratów

#1 Post autor: Kalais »

Przedstawiam Wam wyspę piratów. Zbudowana w około 3 dni, jakieś 1100 klocków.

Więcej informacji (jest cała historia ;) ) i zdjęć na moim blogu:
http://bricks.kalais.net/pl/post6

Niestety, jak zwykle od jakiegoś czasu, wszystko cyknięte telefonem, bo nadal nie mam aparatu, zostało mi tylko oświetlenie...

Obrazek

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#2 Post autor: Jellyeater »

Jest porządek. Widać wszystko co trzeba. Fantazyjnie to wygląda. Bardzo mi się podoba. Oldschool ale tylko wzbudza sentyment do dawnych czasów. Biorąc pod uwagę dotychczasowy brak konkurencji to chyba na razie masz poważne szanse na moc miesiąca sierpnia. :)

Wrzuć na eurobricks. Ludzie się posikają z radości jak to zobaczą.
Ostatnio zmieniony 2015-08-27, 06:07 przez Jellyeater, łącznie zmieniany 1 raz.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
judam
Posty: 508
Rejestracja: 2012-08-09, 12:46
Lokalizacja: Wolsztyn
brickshelf: judam
Kontakt:

 

#3 Post autor: judam »

Ta biała czaszka była robiona na wzór twojego Avatara?
Zapraszam do mojego sklepu. JuDam Store www.bricks.love

Awatar użytkownika
Kalais
Posty: 547
Rejestracja: 2014-11-30, 19:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#4 Post autor: Kalais »

Jellyeater pisze:Jest porządek. Widać wszystko co trzeba. Fantazyjnie to wygląda. Bardzo mi się podoba. Oldschool ale tylko wzbudza sentyment do dawnych czasów. Biorąc pod uwagę dotychczasowy brak konkurencji to chyba na razie masz poważne szanse na moc miesiąca sierpnia. :)

Wrzuć na eurobricks. Ludzie się posikają z radości jak to zobaczą.
Dzięki :) Jakoś zupełnie nie pomyślałem o zgłoszeniu na MOC miesiąca, wrzucone.

Na Eurobricksach też już jest.

Jakoś lubię w oldschoolu budować, jeszcze 3 moce czekają na publikację, tylko ciężko znaleźć czas na robienie fotek. Zamek który wrzucę niedługo fociłem 2 dni... Chyba nie ma trudniejszego obiektu do focenia niż LEGO. Kiedyś robiłem zdjęcia biżuterii i myślałem, że to jest trudne, ale to był pikuś w porównaniu do LEGO ;)
judam pisze:Ta biała czaszka była robiona na wzór twojego Avatara?
Haha, nie, ale w sumie zacząłem widzieć pewne podobieństwo jak o tym powiedziałeś xD

Awatar użytkownika
halerz
Posty: 176
Rejestracja: 2015-02-07, 16:03
Lokalizacja: Cieszyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: halerz »

Jellyeater pisze:Biorąc pod uwagę dotychczasowy brak konkurencji
Dziękuję...

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#6 Post autor: Jellyeater »

Bardziej myślałem o zeszłym miesiącu gdzie było bardzo dużo prac. W tym pewnie nie będzie nawet 1/3, 1/4 tego.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#7 Post autor: SERVATOR »

Żelku. Pamiętaj, że nie liczy się ilość a jakość. ;)
W tym miesiącu było też kilka świetnych prac Technic, które moim zdaniem namieszają.

Sabre
Posty: 30
Rejestracja: 2014-11-30, 19:22
Lokalizacja: Zegrze
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#8 Post autor: Sabre »

Ja tu poza minifigami i flagami niczego oldschoolowego nie widzę. Bardzo podobają mi się wnętrza i ich obfotografowanie (zwłaszcza skarbiec i lochy). :)

Awatar użytkownika
Mlody
VIP
Posty: 542
Rejestracja: 2014-09-11, 21:35
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: brak

 

#9 Post autor: Mlody »

Mnie tak jak żelkowi kojarzy się mimo wszystko ze starą szkołą :) Skowyrna wysepka.
I will do what I must! -> You Will try......
http://brickset.com/sets/ownedby-Mlody

Szuwax
Posty: 113
Rejestracja: 2015-04-20, 19:08
Lokalizacja: Wellingborough/Malbork
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#10 Post autor: Szuwax »

Zarówno Ty Kalais jak i BHs powinniście zamieścić swoje pirackie prace na forum legowych piratofilów - Forbidden Cove ;)
Moja skromna kolekcja

Awatar użytkownika
Kalais
Posty: 547
Rejestracja: 2014-11-30, 19:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#11 Post autor: Kalais »

SERVATOR pisze:Żelku. Pamiętaj, że nie liczy się ilość a jakość. ;)
W tym miesiącu było też kilka świetnych prac Technic, które moim zdaniem namieszają.
Dokładnie.

Technic to nie moje klimaty, ale widziałem że duże jest zainteresowanie tam i bardzo fajne prace powstają. W ogóle mam wrażenie, że chyba na LUGPolu jednak więcej jest Technicowców niż "Legolandowców"? Jak Wy to widzicie?
Sabre pisze:Ja tu poza minifigami i flagami niczego oldschoolowego nie widzę. Bardzo podobają mi się wnętrza i ich obfotografowanie (zwłaszcza skarbiec i lochy). :)
Cieszę się bardzo, że akurat te Ci się najbardziej podobają, bo nieskromnie powiem, że jestem z nich najbardziej zadowolony i najwięcej z nimi kombinowałem. Takie najbardziej klimatyczne wyszły.

A co do oldschoolu, to brak wykafelkowania absolutnie wszystkiego, i budowanie "po bożemu", czyli klocek na klocku, a nie w bok, nie SNOT itd. to już stara szkoła ;) Ale ja tak lubię, musi być widać że to LEGO :)

Najbardziej mi się podoba łączenie nowego ze starym, czyli trochę stylu ze starych zestawów, trochę technik z nowych AFOLskich produkcji, no i dużo więcej detali niż w starych zestawach, bo ich tam jednak było dość mało. I w coś takiego zmierzam.
Szuwax pisze:Zarówno Ty Kalais jak i BHs powinniście zamieścić swoje pirackie prace na forum legowych piratofilów - Forbidden Cove ;)
Hehe, ile tych for tematycznych, jakiś czas temu dołączyłem do Classic Castle. A co tam, to i na pirackim się zarejestruje! Dzięki za link!

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#12 Post autor: Szerszen »

Kalais myślę, że ze względu na "aktywność" w sportach motorowych, są bardziej widoczni, no i zdecydowanie stanowią badziej zwartą grupę niż "systemowcy", ale ilościowo - porównywalnie.
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

ODPOWIEDZ