[MOC] Tropikalna wyspa

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

[MOC] Tropikalna wyspa

#1 Post autor: Jellyeater »

W tym sezonie spróbuję wziąć udział w szestnastkowych zmaganiach. Mam kilka pomysłów. To pierwszy z nich: wyspa tropikalna w skali nano. :)

Obrazek

Obrazek

Chyba wszystko widać na zdjęciach. :)
Ostatnio zmieniony 2015-08-29, 12:38 przez Jellyeater, łącznie zmieniany 1 raz.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#2 Post autor: 3dom »

Bardzo ładna nanoskala. Świetny wulkan i posąg z blastera.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#3 Post autor: SERVATOR »

Praca bardzo fajna. Czynny wulkan jak żywy. A posąg jak się domyślam podpatrzony u Vitroleum-a. :)

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#4 Post autor: Bricksley »

Świetny pomysł :) Tylko dym powinien być ciemniejszy ;)
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Johan
VIP
Posty: 914
Rejestracja: 2013-05-28, 08:46
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak
Kontakt:

 

#5 Post autor: Johan »

Bardzo fajne elementy, szczególnie wulkan, ale nie podoba mi się kompozycja. Wulkan by lepiej wyglądał w trochę innej skali przy mniejszych drzewach, teraz za mało dominuje nad wyspą. Posąg powinien być bardziej wysunięty na pierwszy plan, teraz gubi się wśród drzew. Skały sterczące z wody są super. Strumień niepotrzebny i słabo wygląda jak wystaje nad poziom gruntu. Sam kształt wyspy też bym uprościł, ale to bardzo kwestia gustu. Ogólnie podoba mi się ale bym to przebudował :)

Vistrick
Posty: 65
Rejestracja: 2015-03-16, 18:24
Lokalizacja: Centrum
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#6 Post autor: Vistrick »

Ja bym wywalił te brązowe pnie i zostawił same liście. Bardziej przypominałoby to dżungle a wulkan miałby większe rozmiary.
Lego Castle - 3/253

Awatar użytkownika
Kalais
Posty: 547
Rejestracja: 2014-11-30, 19:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#7 Post autor: Kalais »

Bardzo fajne.

Jak już tak wszyscy piszą co by zmienili, to też sobie pozwolę. Klocki od wulkanu mam wrażenie, że lepsze by były czarne. Przez ten szary myślałem, że to jakaś elektrownia na środku wyspy ;) Dopiero po przeczytaniu komentarzy dowiedziałem się, że to wulkan. Teraz już go widzę, ale pierwsze skojarzenie - elektrownia :D

Awatar użytkownika
X-Yuri
Posty: 65
Rejestracja: 2010-08-03, 21:48
Lokalizacja: Stąd
Kontakt:

#8 Post autor: X-Yuri »

Kalais pisze:Bardzo fajne.

Jak już tak wszyscy piszą co by zmienili, to też sobie pozwolę. Klocki od wulkanu mam wrażenie, że lepsze by były czarne. Przez ten szary myślałem, że to jakaś elektrownia na środku wyspy ;) Dopiero po przeczytaniu komentarzy dowiedziałem się, że to wulkan. Teraz już go widzę, ale pierwsze skojarzenie - elektrownia :D
Całkowicie podzielam to zdanie - ostatnio obejrzałem całość BONDów (i przeszedłem w końcu Far Cry'a 1) i pewnie przez to widząc tą wyspę też pomyślałem zaraz o tropikalnej kryjówce jakiegoś super-złoczyńcy, z własną elektrownią jako elementem dominującym i w ogóle : d

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#9 Post autor: Jellyeater »

Dziękuję za wszystkie opinie. :)

Co do drzew, to bez pieńków byłyby dziwne i nadal za wysokie. :) W tej skali to chyba i groszki to ciut za dużo. :)

Co do koloru miałem i czarny stożek. Celowo ściągałem jeden szary. Najlepszy byłby jakiś brązowy i zielony. :) Takie wulkany szybko porastają.

Bardzo się rozczarowałem tym, że Lego nie ma żadnych klinowych płytek w kolorze piaskowym. Znaczy było kilka w kilku rzadkich zestawach. Cena i dostępność porażają. :(

Wyszło trochę karykaturalnie, ale w sumie takie miało po części być. Takie wakacyjne klimaty.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

ODPOWIEDZ