[MOC] Mały domek

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Cevillus
Posty: 553
Rejestracja: 2010-04-29, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: greenboy55

 

[MOC] Mały domek

#1 Post autor: Cevillus »

Witam. Chciałbym przestawić wam moją wersję zestawu "31009-1: Small Cottage". MOC zbudowałem w wolnej chwili dla relaksu. Zapraszam do oglądania i komentowania :)

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Paul Lego Brick Show kanał dla fanów klocków Lego

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#2 Post autor: Jellyeater »

Nie rozumiem po co taka zmiana. Te kolory są smutne takie. Szare i czarne pasują do zamków. Wtedy zamki są nawet wesołe. :) Ta zmiana kolorystyczna nie wyszła mu na dobre. Nie wyszedł przez to bardziej naturalnie.

Czarne drzewo to też było fajne przełomie lat 80-90. Teraz jednak używa się brązu. Jak się tak głębiej zastanowić to w Lego kolory nie tyle oddają rzeczywistość co po prostu są umowne. Drzew w rzeczywistości mają pnie raczej szare niż brązowe. :) Do tego są biało-czarne brzozy. Więc może i w sumie czepiam się bezpodstawnie. Czarny na pień jest równie dobry jak brązowy. :D Równie dobrze mógłby to być i żółty lub różowy. :P Jakby się zbudowało szare to by było, że kamienne i tyle. :) Budowanie z klocków jest jak kolorowanie obrazka 12 kredkami. :) I koniecznie trzeba wtedy dodać słońce w lewym górnym rogu kartki. Słońce oczywiście żółte. :)
Ostatnio zmieniony 2015-08-31, 09:43 przez Jellyeater, łącznie zmieniany 1 raz.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

ODPOWIEDZ