[MOC] Jesień

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#16 Post autor: Jellyeater »

Czy jestem jedynym dla którego ten dach wygląda jak Toblerone? Kształt nie teges. Jest taki sterylny. (kolor to ciężko powiedzieć, niby robi się w Lego brązowe dachy, więc ujdzie) Ule to bardziej domki dla ptaków. BHs na komiksie pokazał jak powinny wyglądać.

Może jakby zrobić piernikową chatę to by taki dach pasował. Albo w innym kolorze do nowoczesnej budowli.

Przepraszam, że marudzę, ale patrzę i oczom nie wierzę, że ten dach się podoba. Pracy dużo. Podziwiam cierpliwość.
Ostatnio zmieniony 2015-11-02, 06:47 przez Jellyeater, łącznie zmieniany 1 raz.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
Cevillus
Posty: 553
Rejestracja: 2010-04-29, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: greenboy55

 

#17 Post autor: Cevillus »

Na początek gratuluję debiutu. Uważam że MOC jest bardzo udany. Czekam na kolejne twoje prace :)
Paul Lego Brick Show kanał dla fanów klocków Lego

Awatar użytkownika
Kalais
Posty: 554
Rejestracja: 2014-11-30, 19:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#18 Post autor: Kalais »

Fajny debiut, podoba mi się.

Tylko fotki trochę psują odbiór moim zdaniem, te z flashem eee... Lego źle wygląda z flashem ;)

A te na liściach - już jest zbyt pstrokato.

W samym MOCu trochę za dużo trawy imho.

Darkelmo
Posty: 194
Rejestracja: 2008-08-26, 19:21
Lokalizacja: Warszawa

#19 Post autor: Darkelmo »

BHS
Patentu na ule nie mam, ale widzę, że jest spore zainteresowania także trzeba będzie pomyśleć.

V1
V1 dziękuję za cenne uwagi.
Liście nie są "Legowe", ale są identycznie jak te w LEGO. Są dostępne w bajeranckich kolorach w tym sklepie.

Jellyeater
Też miałem takie wrażenie, że dach jest za ładny. Miałem go przebić trochę innym kolorem np: Brown, ale pod ręką były tylko 20 szt. w jednym polskim sklepie. Jak go układałem dach, że sprawiał wrażenie nieregularnego kształtu, to wtedy siadało łączenie oraz robiły się za duże szczeliny między kolejnymi dachówkami. Z ulami też kombinowałem, ale takie mi się spodobały, pomimo, że wejście do ula jest za duże. Zbudowałem ich kilka i w sumie zapytałem się syna i żony, które im się najbardziej podobają i postawiłem na te co są na makiecie.

Kalais
Pierwszy raz fotografowałem MOCa i pewne uwagi VI jak zdjęcia na białym kartonie itp. jak rozstawienie scenki oraz Twoje uwagi przy następnym MOCu zostaną wzięte pod uwagę;)
Ostatnio zmieniony 2015-11-02, 20:35 przez Darkelmo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

#20 Post autor: Biedrus »

Musze przyznać że ten nietypowy dach zrobił na mnie wrażenie, jest bardzo oryginalny.Reszta też niczego sobie:-)

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#21 Post autor: 3dom »

Dach jest świetny, mimo tego, że trochę oderwany od rzeczywistości. Cała praca również na wysokim poziomie, szczególnie, że to debiut, poprzeczkę ustawiłeś sobie wysoko :)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

ODPOWIEDZ