8448 Super Street Sensation / Super Car Mk II

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
sives1
Posty: 153
Rejestracja: 2005-10-16, 19:12
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: sives1
Kontakt:

 

#16 Post autor: sives1 »

Ojeje dobrze przepraszam za pomyłke!! Chodziło mi zeby podkresli c ze marzyłem o nim odkąda go ujrzałem! mineło sporo czasu od tamtej pory! wiec marzyłem od nim odkąd miałem 15 lat! a przypadkiem nie było go wczesniej w prospektach?

Awatar użytkownika
Darek Mróz
VIP
Posty: 213
Rejestracja: 2004-06-02, 14:12
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: sasik

 

#17 Post autor: Darek Mróz »

Saabotaz pisze:Dampery łatwo zniszczyć jeśli ktoś na chama je wciska w położenie "napompowane". W tym modelu przysłano mi 2 takie zepsute, sprężyny były wciśnięte do środka.
Miałem ten sam problem i poradziłem sobie tak
LEg GOdt Darek Mróz

Awatar użytkownika
szimonek
Posty: 118
Rejestracja: 2006-06-06, 13:24
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

#18 Post autor: szimonek »

Aurimax pisze:Pochwalę się ,że mam 2 takie :P jeden prawie 270 zeta ,
a drugi to moja żona kupiła 2 kg klocków za 100 złotych i tam był cały ten model ( brakowało bodajże 4 miękkich axli) !!
Auri, jesteś niepoprawny. Przy twoim chwaleniu się można popaść w kompleksy, większość super zestawów masz i to niektóre podwójnie. Do tego nabywałeś je w większości za "Bóg zapłać" :-)

Do wszystkich zainteresowanych: pewnie zauważyliście że dampery od jakiegoś czasu chodzą w większych ilościach na Allegro. Sam nabyłem dwa na zapas, właśnie z racji tego, że wielu osobom się ono uszkodziły. Takie zabezpieczenie się...

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#19 Post autor: Sariel »

Małe pytanie w temacie: czy 297 zł za 8448 w stanie bardzo dobrym (nic nie brakuje, nic nie zniszczone, tylko tradycyjnie pneumatyczne amory klapnięte ale mam nowe) z instrukcją to obecnie atrakcyjna cena?

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#20 Post autor: Kubrick »

bierz i uciekaj zanim sie rozmysli ;)
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#21 Post autor: Bricksley »

Kubrick pisze:bierz i uciekaj zanim sie rozmysli
Albo ktoś dorwie go szybciej.
Pozdrawiam :)

bartaz

#22 Post autor: bartaz »

podoba mi się ta recenzja. Trochę za krótka ale może być.A co do modelu to zbieram na niego pieniądze i czekam na okazje POZDRAWIAM :-D
Ostatnio zmieniony 2007-07-03, 11:08 przez bartaz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Saabotaz
Posty: 134
Rejestracja: 2006-07-10, 20:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#23 Post autor: Saabotaz »

Poszedł jakiś na All za 297, bardzo przyzwoita cena, w moim brakowało kilku małych części, dumpery oczywiście uszkodzone, ale... mam pudełka :)

Recenzja jest do ****, widzę to i postaram się za jakiś czas poprawić. Ostatnio obkupiłem się jak świnia i będzie mały wysyp recenzji: 8143, 8682, 8649, 8271, 8270, 8281, 8419, 8674, 8418 + kilka modeli które mam od dawna ale recenzji brak :)

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#24 Post autor: Sariel »

Saabotaz pisze:Poszedł jakiś na All za 297, bardzo przyzwoita cena,
Jakbyś szukał szczęśliwego nabywcy to tutaj jestem. Pytałem o cenę bo jakoś nie podnieca mnie bardzo ten model, na wszystko patrzę niestety przez pryzmat części i w tej kwestii 8448 jest taki sobie. Ale skoro mówicie że nie przepłaciłem... ech, być może wymienię w nim te dumpy na nowe i go sprzedam, widzę że chętni raczej się znajdą.

Awatar użytkownika
Saabotaz
Posty: 134
Rejestracja: 2006-07-10, 20:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#25 Post autor: Saabotaz »

Kupiłeś go tylko dla części? To jest karalne!! :)
Zobacz ile ja się wykrwawiłem żeby go mieć :)
...Otworzyłem woreczki i wysypałem z nich całe zło jakie się tam znajdowało...

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#26 Post autor: Sariel »

Sorry, ja wszystko kupuję na części, a w 8448 nie ma nic naprawdę unikalnego (kół nie liczę) :P
Ostatnio zmieniony 2007-07-03, 19:59 przez Sariel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lizak86
Posty: 62
Rejestracja: 2007-06-22, 22:28
Lokalizacja: Kwidzyn
brickshelf: lizak86

 

#27 Post autor: lizak86 »

Sariel mi ten model bardzo sie podoba. Bardzo ladny jest, a jak do niego dokopsasz kola od silver champion i ciut zmodyfikujesz tył samochodu i przod to juz w ogóle cudo jak ich mało. Ja go w ten sposob przerobilem i jestem bardzo zadowolony. Mam wrzucone foty na bricku. Jakby co to wal na priv mozemy sie dogadac:)

Awatar użytkownika
stpman
Posty: 502
Rejestracja: 2007-09-15, 09:11
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: stpman

 

#28 Post autor: stpman »

posiadam model 8448 i kupiłem go jako nówkę za niebotyczna jak dla nastoletniego wtedy chłopca sumę 500zł. i do dziś jestem nim zachwycony. i chce ten model wziąć w obronę... przecież prawdziwe samochody sportowe mają napędzany tylko tył a skrętne tylko koła przednie... jedynym mankamentem tego modelu jest zbyt miękkie zawieszenie z przodu...
Ride Your Way!

Marcin Nycz

#29 Post autor: Marcin Nycz »

Ja swojego kupiłem za 170 zł na ebay z przesyłką, kompletny z jednym pudełkiem nie rozpakowanym.. a co do modelu to jestem bardzo zadowolony. Mam też pierwszego super cara i uważam że niczym nie odstępuje od nowszego modelu.

Awatar użytkownika
Saabotaz
Posty: 134
Rejestracja: 2006-07-10, 20:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#30 Post autor: Saabotaz »

stpman pisze:jedynym mankamentem tego modelu jest zbyt miękkie zawieszenie z przodu...
W 8466 (4x4 offroader) jest już makabrycznie miękko, natomiast w 8272 (skuter śnieżny) jest makabrycznie twardo, 8448 więc źle nie wypada.
...Otworzyłem woreczki i wysypałem z nich całe zło jakie się tam znajdowało...

ODPOWIEDZ