Prezentacja waszych prac na YouTube.

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
BricksPlanet
Posty: 53
Rejestracja: 2014-09-07, 12:06
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

Prezentacja waszych prac na YouTube.

#1 Post autor: BricksPlanet »

Hej,

Niektorzy mnie znaja inni moze nie, wiec sie przedstawie (sorki za brak polskich znakow). Mam kanal YouTube Bricks Planet z filmikami w Stop Motion o budowaniu zestawow Lego. Glownie Star Wars, Piraci i Rycerze. Oto link: https://www.youtube.com/user/LegoRealizations

Kanal rozwija sie i szukam nowych pomyslow oraz partnerow do dalszej dzialalnosci. Na chwile obecna mam 4200 subskrybentow i liczba ta wzrasta z kazdym miesiacem o 550 osob. W maju 2016 przewiduje osiagnac okolo 10 000 subskrybentow. Niektore moje filmy przekroczyly 100 000 wyswietlen. Sa to liczby na dzien dzisiejszy i maja one tendencje wzrostowa.

W zwiazku z tym chcialbym stworzyc sekcje "MOC" na skale swiatowa (nie tylko Polska), gdzie tworcy mogliby na duza skale prezentowac swoje dziela. Jest to porpozycja gdzie kazdy na tym korzysta. Ja oczywiscie zyskuje na popularnosci mojego kanalu, ale wy takze zyskujecie na ogladalnosci waszych prac! Do tego proponuje wam 50% zyskow z filmow z udzialem waszej pracy. Im wiecej prac zaproponujecie i im beda ciekawsze, tym wieksza szansa na dobre zyski. Trzeba pamietac o tym, ze nie jest to jednorazowy zysk, ale staly. Moze to bedzie tylko 10 zl od filmu, ale co miesiac! Wiec jesli ktos przesle mi chociaz 3 filmy to juz moze miec 30 zl miesiecznie nic nie robiac :) Jednak platnosci beda odbywac sie raz na 3 miesiace wg statystyk YouTube. Bede przesylal zrzut ekranu, zeby nie bylo zadnych przekretow. Platnosc na paypal.

Dla jasnosci, akceptuje tylko filmy i prezentacje juz gotowe w wysokiej rozdzielczosci 1920x1080. Jesli nie potraficie zrobic filmu istnieje mozliwosc przeslania tylko zdjec, ale trzeba to uzgodnic. Aby zachowac spojnosc, bede wysylal szczegolowe wskazowki bezposrednio osobom zainteresowanym. Zastrzegam sobie oczywiscie prawo nie opublikowania filmow kiepskiej jakosci oraz zawierajacych nieciekawa tresc. Data publikacji takze bedzie zalezec od ilosci nadeslanych prac. Oczywiscie autor kazdej pracy bedzie przedstawiony i link do jego tworczosci umiesczony w video lub w opisie. Te dane sa do ustalenia indywidualnie.

Jesli jestescie zainteresowani taka wspolpraca zapraszam do kontaktu na maila: bricksplanet@gmail.com

ODPOWIEDZ