[MOC] VW T1 - T2 "Mad Max"

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

[MOC] VW T1 - T2 "Mad Max"

#1 Post autor: glaz_pimpur »

Popyrkonowe nadrabianie zaległości. Ostatnim pojazdem jaki zdążyłem złożyć na wystawę w Poznaniu jest Volkswagen T1-T2 w klimacie post-apo. Zapatrzyłem się na pojazdy z Mad Maxa zrobione przez Calina i też tak chciałem. A wyszło to tak:

Obrazek

W sumie z tego VolksWagena jestem najbardziej zadowolony. Mniejsze światła ale wciścięte w opony chyba wyglądają lepiej niż te o średnicy 2 studów. Zaokrągliłem go też po bokach do dołu i dodałem zderzaki z fleksów. Koła z kierownic to podejrzałem ww Calina. Silnik sam wymyśliłem.

Obrazek


Najmniej jestem zadowolony z fotela i pozostałych "ficzerów" mających stylizować na Mad Maxa. Może w ostatecznej wersji się ich pozbędę.


Obrazek


To na razie tyle; nie mam na razie żadnego T1-T2 na tapecie ale to nie oznacza, że ten był ostatni:)
Galeria
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#2 Post autor: bacon »

glaz_pimpur pisze:Najmniej jestem zadowolony z fotela i pozostałych "ficzerów"
A powinieneś ze zdjęć ;)

Samo autko zwróciło moją uwagę na zdjęciach z Pyrkonu, bardzo mi się podoba. Ma klimat.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#3 Post autor: glaz_pimpur »

bacon pisze:glaz_pimpur napisał/a:
Najmniej jestem zadowolony z fotela i pozostałych "ficzerów"

A powinieneś ze zdjęć ;)
Z tym że nie umiem robić zdjęć pogodziłem się dawno temu. Pilnuję tylko, żeby tło było białe. Poza tym to Lego a nie fotografia to moje hobby:)

A nad samym autkiem też jeszcze trochę popracuję.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

ODPOWIEDZ