[MOC] 8808 Formula One Racer - Studless

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Lomeltor
Posty: 264
Rejestracja: 2015-03-01, 21:19
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] 8808 Formula One Racer - Studless

#1 Post autor: Lomeltor »

Moja wersja 8808 po nowemu, o dziwo model mały, a miałem z nim więcej roboty niż z moim 8858 Rebel Wrecker. Najwięcej głowiłem się nad tym jak zamontować spojler tak, żeby wyglądał w miarę normalnie a jednocześnie, żeby trzymał się mocno i by model był bawialny.

Oryginał:
Obrazek

Moja wersja:
Obrazek

Pełna galeria: https://goo.gl/photos/bg4XjtXRaynsTxnYA

Co do kół, puff... Wiem, oryginalnie są o średnicy równo 3s, ale nowej wersji jest to o tyle bezsensowne, że model po prostu tarłby podwoziem po ziemi i tyle. Stąd zdecydowałem się na nieco większe, ale nadal proporcjonalne do modelu. Felgi te które sobie wymarzyłem niestety nie udało mi się nigdzie dorwać. Do zdjęć wykorzystałem zamienniki, które miałem białe. Te które ja chciałem dać, niestety posiadam tylko szare - w galerii dwa dodatkowe zdjęcia właśnie z nimi.

O funkcjonalności nie ma raczej co pisać, model "jeździ i skręca" :)

Awatar użytkownika
Endrju_88
Posty: 239
Rejestracja: 2015-01-27, 18:07
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Endrju88
Kontakt:

 

#2 Post autor: Endrju_88 »

Haa, chyba wysłuchałeś mojej prośby z [URL=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=27139]tego tematu[/URL].
Mój pierwszy i ulubiony zestaw Technic w życiu :-) w wersji bez-studowej też prezentuje się znakomicie - jak na moje oko ;-)
Fajnie rozwiązałeś kwestię spoilera i przedniej części samochodu :-) Duży plus +
I didn't ask to be super, and I'm no hero. But when you find out your worst enemy is after your best girl, the time has come to be a f***ing superhero.

Awatar użytkownika
Lomeltor
Posty: 264
Rejestracja: 2015-03-01, 21:19
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: Lomeltor »

Nie tyle prośby, co sam pamiętam (jak jeszcze na chleb mówiłem beb), że mój brat taki miał. Prawdopodobnie najprostszy technic jaki kiedykolwiek powstał, dlatego brat pozwalał mi się nim bawić...
Można powiedzieć, że też mam do niego sentyment :P
STT | Typowy technicowiec

ODPOWIEDZ